Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 21.03.2020 08:45
Doom Eternal rekord graczy na Steam
871V

DOOM Eternal cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Rekordowa liczba graczy na Steam

Na najnowszą odsłonę Dooma czekały całe tabuny ludzi, a gdy gra wreszcie zadebiutowała, wszyscy ruszyli rozprawiać się z kosmicznymi wrogami. 

Doom Eternal to bez wątpienia najgłośniejszy tytuł bieżącego miesiąca. Bethesda przygotowała projekt, który miał jeszcze bardziej rozwinąć to, co było tak chwalone w poprzedniej odsłonie. I biorąc pod uwagę pierwsze recenzje- wyszło to bardzo dobrze! Fani są zachwyceni

Świetnym dowodem tego, jak głośny jest to projekt, świadczy liczba zainteresowanych graczy. Najnowszy Doom zaliczył dziś ponad 100 tysięcy graczy na Steam w jednym momencie! Jest to ponad dwukrotnie wyższy wynik, niż w przypadku Doom (2016), które w maju 2016 roku dobiło do 44 tysięcy jednocześnie. 

Jest to bez wątpienia ogromny sukces Bethsedy, szczególnie jeśli weźmiemy pod uwagę, że tego samego dnia debiutował bardzo głośny tytuł od Nintendo- Animal Crossing: New Horizons. Co warto zaznaczyć, kontynuacja kultowej gry akcji cieszyła się także ogromnym zainteresowaniem na Twitchu, gdzie w jednym momencie oglądało ją ponad 125 tysięcy widzów. 

Rzuć okiem na inne informacje odnośnie do gry:

Źródło: Twitter

Tagi: Bethesda Doom Eternal id Software