Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 12.03.2020 15:55
DOOM Eternal
830V

DOOM Eternal na premierowym zwiastunie. Ostra jazda bez trzymanki z demonami w roli głównej

Bethesda zaprasza graczy na najnowszy zwiastun DOOM Eternal. Na materiale nie brakuje ogromnych demonów i jeszcze większych gnatów. Zobaczcie trailer i odliczajcie do premiery jednej z najważniejszych gier 2020 roku.

W marcu nie brakuje fantastycznych gier, ale sympatycy walki z demonami muszą szykować bronie na starcia z Doom Eternal. Bethesda właśnie opublikowała premierowy zwiastun nowej produkcji, w której otrzymamy możliwość walki z gigantycznymi demonami. To będzie prawdziwa uczta dla fanów gatunku.

DOOM Eternal zapowiada się naprawdę dobrze, ponieważ id Software zadbało o większą historię względem poprzednika, a dodatkowo zespół pamiętał o dopieszczeniu rozgrywki – gameplay jest płynniejszy i przyjemniejszy.

W Sieci pojawiło się już wiele opinii na temat gry i w zasadzie wszyscy są pewni jednego – DOOM Eternal jest jednym z najważniejszych tytułów 2020 roku. Fani strzelania nie mogą przejść obojętnie obok takiego kolosa.

20 marca DOOM Eternal będzie dostępny na PlayStation 4, Xboksa One, komputerach osobistych oraz Google Stadii, a jeszcze w 2020 roku odbędzie się premiera na Nintendo Switchu. Jeśli zamówicie tytuł przed premierą, to otrzymacie za darmo cyfrowe wydanie DOOM 64.

Sprawdźcie na naszym serwisie kolejne informacje o serii DOOM:

Źródło: YouTube.com

Tagi: Bethesda Doom Eternal ID Software