Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 20.03.2020 09:19
Doom Eternal
4227V

Doom Eternal dostaje nawet 10/10 w recenzjach! Masa wysokich ocen i podziękowania od id Software

Doom Eternal w pierwotnych planach Bethesdy miał trafić na rynek już w listopadzie 2019 roku, ale finalnie okazało się, że id Software potrzebuje jeszcze trochę czasu na dopracowanie nowej strzelanki. W końcu się jednak doczekaliśmy - gra wylądowała na rynku.

Na ten temat wypowiedzieli się reżyser Doom Eternal Hugo Martin oraz Marty Stratton, główny producent. Deweloperzy wydali krótki filmik, w którym dziękują przede wszystkim całemu zespołowi za ciężką pracę.

"W imieniu wszystkich pracujących w id Software i w Bethesdzie chcemy wykorzystać ten moment, by powiedzieć: "dziękujemy". Tylu wspaniałych ludzi pracowało bardzo intensywnie, by doszło do tej premiery - chcemy podziękować teraz wszystkim zaangażowanym w Doom Eternal".

Doom Eternal zgarnia póki co bardzo wysokie oceny w recenzjach. Niektóre redakcje skusiły się nawet na wystawienie not maksymalnych (10/10 wleciało już od PlayStation Country i TheSixthAxis, Guardian, Cubed3, Cultured Vultures, ). Krytycy chwalą niesamowitą, ciężką muzykę, piękną grafikę i staroszkolny, bardzo przyjemny styl rozwałki, jak w dawnych shooterach.

Recenzent Power Unlimited, który wystawił 9,7/10 napisał: "Walić GoldenEye 007, Half-Life, Halo, a nawet Doom z 2016. Doom Eternal to w mojej opinii najlepsza strzelanina FPP wszech czasów".

Średnia ocen Doom Eternal to 9/10 (wartość wyciągnięta z 30 werdyktów).

Warto również sprawdzić:

Tagi: Bethesda Doom Eternal ID Software