Iza Łęcka Iza Łęcka 12.03.2020 13:15
DOOM Eternal ze zmianą w edycji kolekcjonerskiej
1300V

DOOM Eternal ze zmianą w edycji kolekcjonerskiej. Bethesda potwierdziła problem

DOOM Eternal to kolejna gra Bethesdy, która ma pewien problem z edycją kolekcjonerską. Teraz jednak wydawca reaguje wcześniej i jeszcze przed premierą zapowiada: oficjalna ścieżka dźwiękowa zostanie dostarczona po premierze gry.

Najpewniej część graczy dobrze pamięta problemy po premierze Fallout 76 dotyczące edycji kolekcjonerskiej. Klienci nie otrzymali obiecanych toreb, które zostały dostarczone między innymi influencerom, co rozpętało burzę. Firma przeprosiła i po kilku miesiącach dostarczyła reklamowany towar.

Bethesda dmucha jednak na zimne i potwierdza problem z nową cyfrową ścieżką dźwiękową w ultrawysokiej, bezstratnej jakości. 20 marca 2020 roku klienci mogą liczyć na wszystkie pozostałe elementy z najdroższego wydania – jedynie soundtrack zostanie dostarczony w późniejszym terminie.

„20 marca 2020 r. posiadacze edycji kolekcjonerskiej otrzymają wszystkie pozostałe elementy tej edycji, w tym oficjalną cyfrową ścieżkę dźwiękową z gry DOOM (2016), w ultrawysokiej, bezstratnej jakości.

Nową cyfrową ścieżkę dźwiękową w ultrawysokiej, bezstratnej jakości otrzymają wszyscy fani, którzy zakupią edycję kolekcjonerską - zamierzamy ją dostarczyć tak szybko, jak to tylko możliwe, po dacie premiery.”

Bethesda poinformuje graczy, gdy przygotuje ścieżkę dźwiękową. Wydawca prosi, by klienci jak najszybciej skontaktowali się z lokalnym dystrybutorem lub punktem zakupu, jeżeli tylko wspomniane opóźnienie zadecyduje o chęci anulowania zamówienia przedpremierowego na edycję kolekcjonerską DOOM Eternal.

W skład edycji kolekcjonerskiej DOOM Eternal wchodzą:

  • Egzemplarz DOOM Eternal Deluxe Edition w wyjątkowym metalowym pudełku, które stworzył grafik i ilustrator Gabz przy współpracy z Mondo,
  • Pełnowymiarowa replika hełmu DOOM Slayera, którą możesz założyć,
  • Prawdziwą kasetę magnetofonową i kody do pobrania kopii oryginalnych ścieżek dźwiękowych Micka Gordona z DOOM 2016 i DOOM Eternal w wersji bezstratnej,
  • Księga wiedzy DOOM z grafikami autorstwa id Software,
  • Litografia „The Gift of Argent Power” w formacie 11x17 cali.

Sprawdźcie na naszym serwisie kolejne informacje o serii DOOM:

Źródło: https://bethesda.net/pl/article/SMiPiyHwylYKs7ikHn1Pp/update-on-doom-eternal-official-game-soundtrack

Tagi: Bethesda Doom Eternal edycja kolekcjonerska id Software