Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 19.03.2020 17:13
Splinter Cell x Ghost Recon Breakpoint
812V

Splinter Cell ponownie wskrzeszony przez Ubisoft. Sam Fisher trafi do Ghost Recon Breakpoint

Ubisoft wciąż nie chce zapowiedzieć nowej odsłony serii Splinter Cell, ale twórcy bardzo chętnie korzystają z miłości fanów do Sama Fishera. Znany agent ponownie zostanie wykorzystany i tym razem trafi do Ghost Recon Breakpoint.

Splinter Cell na pewno kiedyś powróci, ale Ubisoft przynajmniej aktualnie woli przypominać o niezawodnym agencie za pomocą kolejnych misji w innych grach. Najnowsze wydarzenie odbędzie się na serwerach Tom Clancy's Ghost Recon: Breakpoint.

W Ghost Recon Breakpoint będziemy świadkami nowej misji, w której pojawi się właśnie Sam Fisher – najnowszy zwiastun prawdopodobnie pokazuje zagrożenie ze strony Terminatora, do którego niezbędny będzie właśnie agent Ubisoftu.

Zlecenie rozpocznie się w przyszłym tygodniu (24 marca) i wkrótce otrzymamy pełny zwiastun ze szczegółami... Pozostaje mieć tylko nadzieję, że kiedyś to jedno z wydarzeń pozwoli graczom przygotować się na pełnoprawną kontynuację lub pełny reboot serii Splinter Cell.

Mimo wszystko trzeba przyznać, że deweloperzy wiedzą, jak trafić w serca oddanych fanów Fishera – systematycznie te wydarzenia elektryzują graczy, którzy chętnie wracają do tytułów Francuzów właśnie ze względu na Sama.

Warto sprawdzić:

Źródło: YouTube.com

Tagi: Tom Clancy's Ghost Recon: Breakpoint Ubisoft