Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 28.11.2019 18:54
Ghost Recon Breakpoint 1 Raid
393V

Ghost Recon Breakpoint z pierwszym raidem. Zwiastun i szczegóły Projektu Tytan

Ubisoft udostępnił pierwszy raid na serwerach Ghost Recon Breakpoint. Gracze mogą zmierzyć się z czteroosobowym wyzwaniem, które sprawdzi zgranie drużyny oraz umiejętności wszystkich graczy. Poznajcie szczegóły wydarzenia.

Projekt Tytan zaprowadzi graczy na Golem Island, czyli zupełnie nowej lokacji w Tom Clancy's Ghost Recon: Breakpoint, która charakteryzuje się polami siarki i aktywnym wulkanem. W tym miejscu swoją bazę przygotowała frakcja Czerwonych Wilków, która po przeprogramowaniu SI, pracuje nad stworzeniem zabójczych dronów. Naszym zadaniem jest zebranie informacji wywiadowczych na temat maszyn i następnie zniszczenie wszystkich śmiercionośnych zabawek. W nowym trybie zmierzymy się z czterema zróżnicowanymi bossami, które posiadają własne konstrukcje i niepowtarzalne mechaniki.

W pierwszym raidzie na serwerach Ghost Recon Breakpoint musi uczestniczyć jednocześnie czterech graczy, którzy posiadają wyposażenie o randzę ponad 150. Najazd zapewni szereg łupów i nowych przedmiotów, a Ubisoft zamierza systematycznie resetować rozgrywkę (co tydzień), by zapewnić fanom nowe wyzwania. Na początku 2020 roku deweloperzy dodają do Projektu Tytan dwa poziomy trudności: łatwy i heroiczny.

Studio potwierdza, że ma jeszcze wielkie plany na rozwój Ghost Recon Breakpoint, a dzisiaj o godzinie 21:00 na serwerach zobaczycie wybuch wulkanu, który zapoczątkuje Projekt Tytan.

Na naszej stronie przeczytacie więcej informacji o grach Ubisoftu:

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: Tom Clancy's Ghost Recon: Breakpoint Ubisoft