Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 05.03.2020 21:00
Ghost Recon: Breakpoint
1196V

Ghost Recon: Breakpoint z wielkimi zmianami. Ubisoft ujawnił „system wrażeń z gry”

Ubisoft potwierdził wszystkie szczegóły nowego systemu, dzięki któremu każdy gracz otrzyma możliwość dostosowania rozgrywki do własnych potrzeb. Twórcy za wszelką cenę chcą uratować Ghost Recon: Breakpoint i wierzą, że przebudowa może wiele zmienić.

Ubisoft wierzy, że Tom Clancy's Ghost Recon: Breakpoint może powrócić na szczyt i właśnie zapowiedziano wielką aktualizację. Już 24 marca zostanie opublikowany system, który pozwoli każdemu graczowi dostosować ustawienia i tym samym zająć się ułożeniem rozgrywki pod własne oczekiwania. Studio już w ubiegłym roku otrzymało pozytywne informacje od Delta Company i następnie rozpoczęła się wymagająca praca, by zadbać o najwyższą jakość.

Ghost Recon: Breakpoint - wielkie zmiany i pełna personalizacja

W Ghost Recon: Breakpoint każdy gracz będzie mógł wybrać jeden z trzech trybów:

 • Standardowa rozgrywka – oferuje zabawę znaną z premierowej wersji Tom Clancy’s Ghost Recon Breakpoint, w której obecne są poziomy sprzętu i progresja łupów.
 • Realistyczna rozgrywka – zupełnie nowe doświadczenie, pozbawione poziomów sprzętu i progresji łupów oraz oferujące wiele nowych opcji taktycznych.
 • Niestandardowa rozgrywka – umożliwia dobranie własnych ustawień, by stworzyć doświadczenie idealnie dostosowane do preferencji gracza.

Jeśli zdecydujecie się stworzyć własną rozgrywkę, to otrzymacie możliwość zmiany w zasadzie wszystkiego:

 • Brak poziomu sprzętu – spersonalizuj swoją broń i zachowaj ją przez całą przygodę. Poziomy jakości i przedmiotów są wyłączone. 
 • Realistyczne łupy – opcja ta sprawia, że broń upuszczana przez wrogów należy do kategorii, której używali. Podniesiona broń zastępuje tę, którą masz w rękach. Sprzęt zdobywasz podczas misji, znajdujesz w skrzyniach lub otrzymujesz w ramach nagród. 
 • Liczba miejsc na broń główną – ustawienie umożliwiające noszenie 1 lub 2 broni głównych. Wstępna wersja tej opcji pojawiła się już w aktualizacji 1.1.0, ale w systemie wrażeń z rozgrywki zostanie zrealizowana w pełni. 
 • Utrata amunicji przy przeładowaniu – pozostała w magazynku amunicja przepada, gdy przeładujesz broń. 
 • Poziom kondycji – określ, jak dużo kondycji zużywa twój duch. – Liczba bandaży – ogranicz liczbę bandaży, które może przenosić twój duch. 
 • Ryzyko urazu – określ, jak często twój duch może doznawać urazu, gdy zostanie zraniony pociskami wroga. 
 • Regeneracja zdrowia – umożliwia ograniczenie, usunięcie lub zwiększenie regeneracji zdrowia. 
 • Nowe ustawienia interfejsu – dostosuj wygląd interfejsu dzięki nowym ustawieniom: – Minimalna minimapa – mniejsza mapa wyświetlająca skromniejszą liczbę informacji. 
 • Minimalne powiadomienie o łupie – mniejsze powiadomienie o łupie. – Minimalny łup 3D – mniejszy łup 3D. – Tryb prywatny – w Erewhonie spotkasz wyłącznie postacie fabularne i członków swojej drużyny z trybu współpracy. 
 • Dostęp do sklepu Marii – zachowaj dostęp do sklepu Marii w biwakach lub ogranicz go wyłącznie do Erewhonu.

Zmiany pojawią się także w temacie poziomów trudności, ponieważ na realistycznym i standardowym będziemy mogli wybrać odpowiednie wyzwania. Podczas gry będziemy jednak zmieniać poziom przeciwników oraz poziom taktyk.

Ubisoft uratuje Ghost Recon: Breakpoint?

Studio podkreśla, że gracze otrzymają możliwość wyboru trybu lub opcji w dowolnej chwili. Ubisoft zachęca nawet do eksperymentowania – każdy może stworzyć odpowiednią dla siebie rozgrywkę.

Zmiany nie wpłyną na rozgrywkę sieciową i nadal będziemy mogli uczestniczyć w rozgrywce ze znajomymi:

„Ustawienia wybrane w celu stworzenia własnego trybu gry nie będą współdzielone z drużyną w trybie współpracy. Tak jak w przypadku wyboru poziomu trudności, ustawienia te dotyczą sesji, co oznacza, że będą stosowane wyłącznie wobec ciebie. Nieważne, na jakie opcje się zdecydujesz – możesz grać ze znajomymi niezależnie od dokonanych przez nich wyborów.”

W Ghost Recon: Breakpoint dostosujemy także poziom sprzętu – jeśli funkcja będzie aktywna, to wszystkie elementy pozostaną bez zmian, ale otrzymamy możliwość wyłączenia opcji i następnie przykładowo każda broń będzie unikatowa, a wrogowie będą zrzucać giwerę należącą do posiadanej kategorii.

Ubisoft zaznacza: „to najbardziej skomplikowana i ambitna aktualizacja”. Twórcy liczą na wiele informacji zwrotnych.

Warto sprawdzić:

Źródło: https://ghost-recon.ubisoft.com/game/pl-pl/news-updates/47glKHsGQnwesnGk832Wkp/the-ghost-experience-new-immersive-mode-coming-to-tom-clancys-ghost-recon-breakpoint

Tagi: Tom Clancy's Ghost Recon: Breakpoint Ubisoft Ubisoft Paris