Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 19.03.2020 14:07
FIFA 20 FUT
4160V

FIFA 20 ze zmianą w FUT. EA Sports reaguje na koronawirusa

FIFA 20 to kolejna produkcja, której twórcy są zmuszeni do dokonania zmian wywołanych pandemią koronawirusa. W FIFA Ultimate Team nie znajdziemy już Team of the Week i tym samym nie możemy łatwo zdobyć kilku świetnych kart.

FIFA 20 to kolejna produkcja, której deweloperzy muszą reagować i wpływać na rozgrywki z powodu trwającej pandemii. Deweloperzy muszą dostosować karty Team of the Week – w normalnej sytuacji TOTW jest określany biorąc pod uwagę wydarzenia na prawdziwych boiskach, ale teraz wszystkie najważniejsze ligi są przerwane, więc EA Sports nie posiada odpowiednich danych.
Twórcy wpadli jednak na pomysł, by całkowicie nie rezygnować z nowych kart. W FIFA Ultimate Team zamiast Team of the Week pojawią się „Team of the Week Moments”, które będą prezentować wcześniej udostępnione karty.

Studio zapewni „historyczne” karty z poprzednich sezonów, ale piłkarze pojawią się w aktualnych zespołach oraz będą „podążać aktualną ścieżką kariery”, czyli nie musimy się obawiać, że nasz ulubieniec straci kilka punktów, gdy zgarniemy jego kartę z sezonu FUT 18.

TOTW Moments pojawi się w całym FIFA Ultimate Team i prawdopodobnie sytuacja nie zmieni się w przeciągu następnych miesięcy. Deweloperzy nie wiedzą, kiedy sytuacja na świecie zostanie opanowana, więc chcą mocno zintegrować nowe karty z systemem – poniżej możecie sprawdzić najnowszą propozycję:

FIFA 20 FUT Moments

Sprawdźcie kolejne informacje związane z Electronic Arts i serią FIFA:

Źródło: https://www.eurogamer.net/articles/2020-03-19-ea-sports-looks-to-fifas-past-as-its-forced-to-change-the-way-ultimate-team-works

Tagi: EA Sports Electronic Arts FIFA 20