Mateusz Wróbel Mateusz Wróbel 08.03.2020 11:08
e-sport
765V

EA odwołuje niektóre turnieje oraz wydarzenia związane z grami Fifa 20 oraz Apex Legends

Amerykańska firma Electronic Arts martwi się o swoją społeczność graczy. Wydawca anuluje lub zmienia termin rozgrywania niektórych wydarzeń e-sportowych.

Szerzący się koronawirus zbiera kolejne żniwa. Po odwołanym GDC 2020 i zabronieniu publiczności wstępu do rodzimego spodka w Katowicach zrezygnowanie z gamingowych eventów oraz turniejów nie powinno być dla nas czymś szokującym.

Amerykańska firma Electronic Arts, która wydaje na rynek gry z serii takich jak Fifa czy też Battlefield oznajmiła na swoim oficjalnym blogu, że wszelkie najbliższe wydarzenia związane z FIFA 20 oraz Apex Legends zostały odwołane. Jeśli więc czekaliście na turnieje dotyczące wymienionych gier, musicie zapoznać się z oficjalnym wpisem EA. Niektóre turnieje zostały całkowicie anulowane, a z kolei inne przełożone na inny termin. Termin turniejów Online pozostał bez zmian.

Tegoroczne targi E3 również stoją pod znakiem zapytania. Jeśli temat z koronawirusem nie ucichnie możemy spodziewać się, że większość deweloperów nie przybędzie na owe wydarzenie, co będzie wiązało się z potencjalnym odwołaniem eventu przez właścicieli.

Źródło: Gamerant.com

Tagi: EA Sports Electronic Arts FIFA 20