Iza Łęcka Iza Łęcka 24.02.2020 07:00
Tekzz FIFA 20
13661V

FIFA 20 zaatakowana przez mistrza świata. Gra EA jest „niewdzięczna” i „nikt nie lubi w nią grać”

Tegoroczny turniej FUT Champions Cup IV Paris nie będzie najprzyjemniejszy dla EA Sports. Po jednym z pojedynków do głosu doszedł Donovan „Tekkz” Hunt. Gracz drużyny Fnatic otwarcie i bez ogródek powiedział co sądzi o FIFA 20 i stwierdził, że przez losowość produkcji nikt nie lubi w nią grać.

Sezon FIFA 20 na szczęście się kończy i już wkrótce ruszy kampania promocyjna kolejnej produkcji EA Sports. Profesjonalni gracze nadal biorą udział w wielu turniejach - podczas ostatniego FUT Champions Cup IV Paris wypowiedź jednego z czołowych zawodników wywołała spory rozgłos. W sprawie gry wypowiedział się Donovan „Tekkz” Hunt, który jest pięciokrotnym mistrzem świata w FIFA Ultimate Team.

Tekkz po wygraniu ćwierćfinałowego meczu stwierdził, że FIFA 20 jest „niewdzięczna”, ponieważ choć doszedł do najważniejszego spotkania turnieju, to jednak za sprawą losowości „nikt nie lubi grać” w produkcję EA Sports. Jego zdaniem przypadkowość produkcji jest związana między innymi ze starciami 50/50, które sprawiają, że tytuł jest niegrywalny:

„Każdy pojedynczy mecz w FIFA 20 to 50/50, on [przeciwnik z ćwierćfinału] wygrał ten, ja wygram następny. Tegoroczna odsłona jest niewdzięczna, każdy może wygrać, nawet gracze, którzy nie są dobrzy mogą odnosić sukcesy w FIFA 20.”

Tekkz nie jest pierwszym graczem, który narzeka na losowy charakter FIFA 20, ale jest to zdecydowanie najlepszy profesjonalny zawodnik wypowiadający się w ten sposób o tytule EA. Donovan Hunt podczas swojej kariery zebrał ponad 350 tysięcy dolarów z samych nagród i według rankingów wciąż jest jednym z najlepszych graczy FIFA na świecie.

Donovan Hunt pomimo wszelkich narzekań na Fifę 20, chętnie udziela lekcji i szkoli młodych graczy za pieniądze.

Sprawdźcie kolejne informacje związane z Electronic Arts i serią FIFA:

Źródło: https://www.dexerto.com/fifa/fnatic-tekkz-explains-no-one-enjoying-fifa-20-1332565

Tagi: EA Sports Electronic Arts FIFA 20