Iza Łęcka Iza Łęcka 19.03.2020 11:37
DOOM Eternal PC
1468V

DOOM Eternal w promocji przed samą premierą. Gra za 139 zł na PC

DOOM Eternal zbiera bardzo dobre oceny, ale gra debiutuje w niezwykle trudnym momencie. Media Markt jednak próbuje sobie poradzić z przeciwnościami i oferuje dużą promocję – wersja na PC jest wyprzedawana za zaledwie 139 zł.

Doom Eternal to jedna z najlepszych gier 2020 roku – tytuł id Software zebrał średnią ocen na poziomie 90%. Dziennikarze chwalą dynamiczną walkę, mocną fabułę czy też intensywność wydarzeń. W recenzji na naszym portalu, Wojtek wskakując w zbroję Slayera zachwycał się niemal każdym aspektem gry  – trzeba przyznać, że studio nie próżnowało, tworząc następną odsłonę uwielbianej przez wielu graczy serii. 

DOOM Eternal w promocji - 139 zł

Pomimo debiutu gry w dniu 20 marca, Media Markt już teraz zdecydował się na promocję – DOOM Eternal w wersji na PC kupicie za zaledwie 139 zł. Nie jest to żaden haczyk, po prostu wszystkie stacjonarne sklepy sieci handlowej zostały zamknięte, więc potrzeba konkretnego rozwiązania, które zachęci klientów do zakupów. 

Najnowsza produkcja id Software należy do jednej z najbardziej wyczekiwanych premier tego kwartału. Ćwiartowanie kolejnych demonów, intensywna akcja i dynamika to kilka cech, które na dłużej przykują Was przed ekrany. Taka promocja nie zdarza się zbyt często – tytuł tańszy o kilkadziesiąt złotych tuż przed premierą to gratka dla wielu graczy. 

Sprawdźcie kolejne informacje związane z serią DOOM:

Źródło: https://lowcygier.pl/promocje-pudelkowe/doom-eternal-na-pc-za-139-zl-w-media-markt/

Tagi: Bethesda Doom Eternal ID Software