Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 18.03.2020 16:23
DOOM ETERNAL HUNTER
572V

DOOM Eternal prezentowany przez zespół Hunter. Posłuchajcie utworu przygotowanego dla gry id Software

DOOM Eternal zbliża się na rynek, więc zespół Hunter opublikował kawałek „kArmageDoom”. Muzycy współpracowali z wydawcą, by odpowiednio zaprezentować charakter gry id Software. Posłuchajcie utworu przygotowującego na wielką premierę.

Doom Eternal będzie dostępny na rynku od najbliższego piątku i będzie to piękny dzień dla wszystkich sympatyków serii. Twórcy nie zawiedli oferując bardzo mocną strzelankę – dla mnie to zdecydowanie najlepszy shooter tej generacji. Recenzję od wczoraj znajdziecie na stronie.

Teraz jednak warto sprawdzić najnowszy utwór przygotowany przez zespół Hunter. Muzycy we współpracy z Cenegą stworzyli „kArmageDoom”, a dodatkowo zadbano nawet o specjalny teledysk, który pozwoli widzom na lepsze wczucie się w atmosferę gry. W materiale wykorzystano fragmenty nadciągającego DOOM-a.

Jak widać Cenega w ostatnim czasie chętnie zaprasza graczy na podobne inicjatywy – w okolicy debiutu Borderlands 3 również mieliśmy okazję posłuchać utworu napisanego specjalnie na premierę gry.

Sprawdźcie kolejne informacje związane z serią DOOM:

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: Bethesda Doom Eternal id Software