Mateusz Wróbel Mateusz Wróbel 15.03.2020 15:10
Doom eternal
513V

Studio id Software, twórcy Doom Eternal, myślą nad kolejną grą

Twórcy Doom Eternal powoli przymierzają się do tworzenia nowej gry. Wszystkie pomysły pracowników studia id Software są zapisywane.

Doom Eternal zadebiutuje na rynku za pięć dni, czyli 20 marca. Studio id Software zajmuje się obecnie wprowadzeniem ostatnich przedpremierowych poprawek, ale niektórzy pracownicy tworzą już pierwsze koncepcje dotyczące nowego projektu.

Dyrektor kreatywny owego zespołu, Hugo Martin, powiedział dla portalu VGC, że pojawia się w studiu wiele pomysłów na potencjalną nową grę - wszystkie są zapisywane w notatkach (nawet te, które początkowo nie brzmią dobrze) - a nuż, może właśnie jeden z nich zostanie potem wykorzystany.

Często mamy pomysły na nową ścieżkę i zawsze rozmawiamy o nich, ponieważ nigdy nie wiadomo, kiedy pojawi się ten fajny pomysł. Zawsze spisujemy notatki i trzymamy je na boku.

Id Software potwierdziło już jakiś czas temu, że Doom Eternal dostanie obszerne rozszerzenia dla kampanii fabularnej. Gracze mogą liczyć także na wiele aktualizacji dodających darmową zawartość (np. bronie) - studio zapewnia, że będzie długo wspierać Doom Eternal po premierze.

Warto zajrzeć na:

Źródło: psu.com

Tagi: Bethesda Doom Eternal id Software