Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 18.03.2020 16:45
PS5 Logo
12295V

PS5 – pokaz konsoli Sony. Oglądajcie z nami prezentację PlayStation 5

Od miesięcy czekamy na ten dzień. Sony dzisiaj przedstawi szczegółową specyfikację PS5 i pozwoli graczom szykować się na nową generację z Japonii. Zamierzacie oglądać pokaz PlayStation 5? Zapraszamy w nasze skromne progi.

Sony wczoraj zapowiedziało pokaz PS5. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 17:00, a podczas live-streamu otrzymamy wgląd w szczegółową specyfikację PlayStation 5. Informację przedstawi Mark Cerny – główny architekt systemu.

Pokaz PS5

Sony musi zareagować na ostatnie ogłoszenia Microsoftu – Amerykanie już w ubiegłym roku pokazali Xboksa Series X, później przedstawili pierwsze szczegóły, a ten tydzień rozpoczęli od bomby potwierdzając zakończenie prac nad platformą i prezentując nawet pierwsze możliwości urządzenia.

Teraz ruch należy do Sony. Dzisiaj na pewno poznamy szczegółową specyfikację PS5, pewnie usłyszymy o wykorzystanych technologiach... Ale co więcej? Trudno tak naprawdę powiedzieć – z jednej strony mogą to być wyłącznie szczegóły „bebechów”, a z drugiej coś więcej? Wcześniej korporacja informowała, że zamierza pokazywać PS5 na wielu imprezach, ale jak wiadomo kolejne wydarzenia technologiczne są odwoływane przez globalną pandemię.

Jeśli zamierzacie oglądać pokaz Sony – wpadnijcie tutaj o 17:00.  Na co liczycie – same szczegóły sprzętu, wygląd konsoli, kontroler, a może nawet wierzycie w pierwszą grę na PS5? ;)

Na naszym portalu przeczytacie:

Tagi: live-stream live-stream ps5 playstation 5 pokaz pokaz ps5 ps5