Iza Łęcka Iza Łęcka 18.03.2020 08:27
PlayStation 5 Experience Zone
5578V

PS5 Experience Zone już powstaje! Gracze doświadczą różnicy pomiędzy PS4 a PS5

W Holandii powstaje już „PlayStation 5 Experience Zone”, dzięki któremu gracze otrzymają szansę doświadczyć PS5. Muzeum ma pewność, że jako pierwsze w kraju otrzyma konsolę.

Dzisiaj Sony przedstawi szczegółową specyfikację PS5 i wiele na to wskazuje, że premiera najnowszej konsoli Sony jest pewna – przynajmniej aktualnie. Jak podaje witryna Letsgodigital, w Bonami SpelComputer Museum rozpoczęły się już przygotowania do „PlayStation 5 Experience Zone”, dzięki któremu gracze otrzymają szansę doświadczyć możliwości PS5.

PS5 Experience Zone powstaje

„Strefa wrażeń PlayStation” będzie specjalnie przygotowanym miejscem, dzięki któremu Holendrzy jako pierwsi otrzymają szansę sprawdzenia różnicy pomiędzy PS4 i PS5 – na podobny ruch Sony zdecydowało się kilka lat temu, przed samą premierą PS4:

John Groenewold, właściciel Bonami SpelComputer Museum, stwierdził:

„Gracze nie mogą się doczekać premiery PlayStation 5. Nasze muzeum otrzyma PS5 jako jedno z pierwszych w Holandii. Przygotowujemy się już do tego, aby użytkownicy mogli sami poznać różnice między PS4 i PS5. Oczywiście dla entuzjastów Xboksa mamy też coś fajnego, więcej o tym wkrótce.”

Możemy się szykować, że to dopiero początek ciekawych informacji, które dzisiaj zostaną potwierdzone. Śledźcie naszą stronę, bo w następnych godzinach otrzymamy wiele informacji o PS5.

PS5 doświadczenie 1

PS5 doświadczenie 2

PS5 doświadczenie 3

Sprawdźcie kolejne informacje:

Źródło: https://nl.letsgodigital.org/spelcomputers-games/sony-playstation-5-game-experience

Tagi: playstation 5 PlayStation 5 Experience Zone ps5 PS5 Experience Zone