Iza Łęcka Iza Łęcka 18.03.2020 08:53
PS Plus
13859V

PS Plus z wielką bonusową grą w Azji. Polacy również otrzymają produkcję?

Azjatyckie kanały PlayStation właśnie zaskoczyły informacją o bonusowej grze dla subskrybentów PS Plus. Oferta jest aktualnie potwierdzona wyłącznie w kilku krajach, jednak wydaje się możliwe, że również w Polsce pobierzemy dodatkowy tytuł.

Od kilku minut pojawiają się informacje dotyczące bonusowej gry z PS Plus. Gracze z Azji mogą liczyć na nowy tytuł: Monster Hunter World trafi do klientów, którzy opłacają abonament PlayStation Plus. Japońska korporacja podkreśla, że mamy do czynienia z dodatkową ofertą.

PS Plus z dodatkową grą

Bonusowa produkcja w PS Plus będzie dostępna od 18 marca do 21 kwietnia. Promocja jest dostępna nie tylko dla aktualnych, ale i nowych subskrybentów PlayStation Plus. Gracze otrzymają szansę pobrania mocnej gry Capcomu – to wciąż najchętniej kupowana produkcja w katalogu wydawcy.

Oferta jest aktualnie potwierdzona wyłącznie na teren azjatycki, jednak od kilku miesięcy wszystkie promocje przygotowywane przez Sony mają charakter międzynarodowy – wcześniej informowaliśmy o rabatach z PSN, które są dostępne na całym świecie.

Nie mamy aktualnie potwierdzenia, czy Sony zrobi niespodziankę wszystkim graczom, ale najpewniej takiego ogłoszenia spodziewajmy się w ciągu kilku najbliższych godzin.

Jeżeli interesują Was doniesienia dotyczące PlayStation, sprawdźcie także:

Źródło: YouTube.com

Tagi: Capcom dodatkowa gra Monster Hunter World PS Plus PS Plus Azja