Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 17.03.2020 16:37
ps5 playstation 5
15751V

PS5 to „najbardziej ekscytujący sprzęt od 20 lat”. Pierwsze opinie o PlayStation 5

Sony dopiero jutro przedstawi możliwości PS5, ale już teraz pojawiają się opinie, które pozwalają sądzić, że PlayStation 5 będzie świetną platformą. Nowa konsola japońskiej korporacji ma zapewnić oczekiwaną moc.

Dzisiaj otrzymaliśmy zapowiedź prezentacji PS5. Sony w końcu przedstawi konsolę szerokiej publice, ale już teraz pojawiają się opinie, które pozwalają ze spokojem oczekiwać nadciągającej prezentacji.

PS5 zapewni oczekiwaną moc

Na początku w sprawie PS5 wypowiedział się Billy Khan z id Software (Lead Engine Programmer), który na pewno ma już dostęp do PlayStation 5:

„Szczegóły PS5 zostaną jutro w końcu opublikowane. Moja skrócona wersja: sprzęt jest niesamowity”

Krótko, zwięźle i na temat? Tak, ale na powyższe słowa wypowiedział się Jason Schreier z Kotaku, który miał już okazję porozmawiać na temat konsoli z kilkoma deweloperami i jedna z osób powiedziała wprost:

„To najbardziej ekscytujący sprzęt od 20 lat”

Dziennikarz Kotaku nie zna jeszcze liczby teraflopów, ale jest przekonany, że sprzęt będzie potężny – jego zdaniem PS5 miało zostać ujawnione na GDC, ale z powodu odwołania imprezy, Sony musiało zareagować.

„Wkrótce otrzymamy też potwierdzenie tego, co mówiłem od dawna – obie maszyny są niezwykle potężne – i może wtedy wszyscy przestaną mnie oznaczać w tych wszystkich głupich plotkach o nowej generacji. Teraflopy są przeklęte.”

Sprawdźcie kolejne informacje:

Źródło: Jason Schreier

Tagi: Jason Schreier playstation 5 ps5 sony