Mateusz Wróbel Mateusz Wróbel 14.03.2020 18:19
green hell
440V

Green Hell. Polski survival ze zwiastunem ujawniającym datę premiery trybu kooperacyjnego

Do Green Hell za niespełna miesiąc trafi wyczekiwany tryb kooperacyjny. Wraz ze znajomymi będziemy mogli przeżyć niesamowite historie w amazońskiej dżungli.

Green Hell to jeden z najpopularniejszych survivali na Steamie. Produkcja od rodzimego zespołu Creepy Jar przenosi nas do amazońskiej dżungli wypełnionej interesującymi miejscówkami oraz przeciwnikami walczącymi o ostatni kawałek pożywienia. Deweloperzy w październiku poprzedniego roku ujawnili notkę, w której omówili przyszłoroczne plany - jednym z nich był tryb kooperacyjny, którego premiera zbliża się wielkimi krokami.

Według poniższego materiału przygotowanego przez zespół Creepy Jar dowiadujemy się, że wyczekiwany tryb wejdzie w życie z aktualizacją, która zadebiutuje 7 kwietnia. Wraz z co-opem nadejdą nowe funkcje, takie jak ściąganie z rąk i nóg współtowarzyszy pijawek i larw, które doprowadzają do infekcji. Deweloperzy chcą zachęcić nas do współpracy, która zaowocuje przeżyciem w dziczy.

Dodatkowo, w grze pojawi się czat dla uczestników danej sesji, który ułatwi komunikację podczas rozgrywki, a zaproszenie do wspólnej gry zostaną zintegrowane z systemem społeczności Steama.

Warto zajrzeć na:

Źródło: GameSpace.com

Tagi: Creepy Jar Green Hell