Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 02.10.2019 19:45
Green Hell PS4 XOne
1717V

Green Hell trafi na PS4 i XOne. Polski survival otrzyma sporo nowości

Creepy Jar ma spore plany na rozwój Green Hell. Twórcy właśnie zapowiedzieli przygotowanie wersji na konsole oraz chcą rozbudować tytuł oferując kilka ciekawych nowości. Poznajcie wszystkie konkrety dotyczące rozwoju gry.

Green Hell dopiero zadebiutowało na komputerach osobistych. Tytuł w wersji na Steam wyszedł z programu Wczesnego Dostępu, otrzymał tryb fabularny, ale deweloperzy mają jeszcze sporo planów na rozwój propozycji. Gra cieszy się dużym zainteresowaniem, więc deweloperzy chcą pracować nad nową zawartością.

Tak prezentują się plany dotyczące aktualizacji Green Hell:

  • Uprawa roślin – sadź, doglądaj jak rosną i zbieraj plony z własnego ogródka
  • Rozbudowa obozowiska – dobuduj dodatkowe piętra do swojego schronienia
  • Tryb kooperacji – spróbuj przeżyć w Amazonii w trybie, który pozwoli na jednoczesną współpracę maksymalnie czterech graczy
  • Aktualizacje z nową, grywalną zawartością – to będzie niespodzianka!
  • Wersje konsolowe – Green Hell trafi na konsole Xbox One i PlayStation 4

Brzmi to naprawdę dobrze, ponieważ Green Hell już w programie Wczesnego Dostępu zebrało sporo pozytywnych opinii od graczy, którzy zapoznali się z wycinkiem tytułu. Creepy Jar od tego czasu znacząco rozbudowało grę i jak widać – twórcy nie mają dość.

Konsolowe wydanie zadebiutuje w 2020 roku, ale konkretne informacje dotyczące tej wersji zostaną przedstawione dopiero w późniejszym terminie. Dla przypomnienia – wersja na PC kosztuje 89,99 zł.

Warto sprawdzić:

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: Creepy Jar Green Hell playstation 4 ps4 Xbox One xone