Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 14.03.2020 03:00
Crash Activision PVP
10647V

Darmowe Call of Duty, Crash PVP, Tony Hawk i więcej. Plany Activision wyciekły do Sieci

Activision szykuje powrót wielkich IP. Wydawca ma w planach nowe gry z serii Crash Bandicoot, kolejne bezpłatne Call of Duty, a nawet następną produkcję dla entuzjastów deski. Szczegółowe plany korporacji trafiły do Sieci.

Activision świętuje teraz premierę Call of Duty: Warzone, ale to właśnie ta produkcja pozwala sądzić, że przedstawione dzisiaj szczegóły są prawdą. Nie jest to jeszcze oficjalna wiadomość, ale to właśnie TheGamingRevolution jako pierwszy w 2019 roku informował o bezpłatnym Call of Duty nastawionym na Battle Royale – wszystkie szczegóły przedstawione przez gracza zostały później potwierdzone przez wydawcę.

Crash, Call of Duty i Tony Hawk w planach Activision?

Teraz TheGamingRevolution powraca z nowymi szczegółami. Jego zdaniem Activision pracuje nad Tony Hawk's Pro Skater Remastered (w ostatnich dniach pojawiły się plotki o nowej grze), ale również nad trzema częściami Call of Duty – przyszłoroczny Call of Duty 2020 powstaje pod tytułem „Project: Zeus”, informator wspomina o Call of Duty: Modern Warfare Remastered 2, a nawet bezpłatnym Call of Duty od Sledgehammer Games, który może trafić na rynek w 2021 roku. To podobno nie koniec, ponieważ wydawca miał zlecić także dwie kolejne gry: Crash Bandicoot nastawiony na PVP oraz Crash Bandicoot: The Wrath of Cortex Remastered.

Raczej nie będziemy specjalnie zaskoczeni, gdy Activision w swoim czasie zapowie wszystkie wspomniane odsłony Call of Duty (nawet F2P) i podobnie sytuacja wygląda w przypadku Tony'ego Hawka. Sądzę, że mało kto raczej spodziewa się sieciowego Crasha, ale... Zobaczymy co przyniosą następne miesiące..

Są to naprawdę interesujące plany – nie możemy oczywiście potwierdzić, że wszystkie gry faktycznie powstają i trafią na rynek, ale wcześniej TheGamingRevolution nie zawiódł. Informator wspomina także o nowym IP, które ma zastąpić w ramówce Destiny – jak wiadomo Activision pozwoliło odejść Bungie, które zatrzymało prawa do marki.

Sprawdźcie kolejne wiadomości związane z Call of Duty:

Źródło: TheGamingRevolution

Tagi: Activision call of duty call of duty f2p Call of Duty: Modern Warfare Remastered 2 crash Crash Bandicoot: The Wrath of Cortex Remastered crash pvp