Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 09.03.2020 21:30
Kapitan Tsubasa New Hero
680V

Tsubasa będzie rywalem graczy w Captain Tsubasa: Rise of New Champions. Znamy szczegóły fabularnego trybu

Twórcy Captain Tsubasa: Rise of New Champions zdradzili kolejny tryb przygotowany do oczekiwanej produkcji. W grze pojawi się opcja rywalizacji z Tsubasą.

Deweloperzy odpowiedzialni za Captain Tsubasa: Rise of New Champions małymi krokami przybliżają nam oczekiwaną produkcję. Aktualnie otrzymaliśmy materiał potwierdzający fabularny tryb, a teraz najwidoczniej otrzymaliśmy jego szczegóły.

W grze pojawi się wariant zatytułowany „New Hero”, w którym gracze na początku stworzą bohatera i następnie dołączą do jednego z trzech prestiżowych gimnazjum Furano Middle School of Hokkaido, Toho Academy z Tokio lub Musashi Middle School – ta ostatnia szkoła będzie prowadzona przez utalentowanego Juna Misugiego

Następnie podczas rozgrywki rozpocznie się prawdziwa zabawa, ponieważ naszym zadaniem będzie pokonanie Tsubasy i Nankatsu Middle School, by dołączyć do New Hero League. Wiele na to wskazuje, że w grze pojawią się nawet starcia międzynarodowe, ponieważ wspomniany turniej pozwoli na wyłonienie najlepszych zawodników do japońskiej All Star Team.

Studio obiecuje „dramatyczne historie” w zależności od wybranej szkoły, a podczas rozgrywki będziemy tworzyć rozbudowane relacje z zawodnikami, by podnosić swoją „rangę przyjaciela”. Mając odpowiedni poziom przyjaźni otrzymamy możliwość zdobycia wyjątkowych ruchów i umiejętności specjalnych od znajomych.

Istotnej będzie także tworzenie relacji w naszej drużynie, ponieważ posiadanie w zespole przyjaciół pozwoli na rywalizowanie nawet z silniejszymi przeciwnikami.

Kapitan Tsubasa New Hero 1

Kapitan Tsubasa New Hero 2

Warto również sprawdzić:

Źródło: https://en.bandainamcoent.eu/captain-tsubasa/news/become-the-new-legend-of-football-captain-tsubasa-rise-of-new-champions?

Tagi: Bandai Namco Captain Tsubasa: Rise of New Champions Tamsoft