Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 03.03.2020 19:23
Halo Combat Evolved Anniversary PC
643V

Halo: Combat Evolved Anniversary zadebiutowało na PC. Zwiastun i szczegóły nowego wydania

Potwierdziły się ostatnie plotki i przecieki. Microsoft właśnie udostępnił Halo: Combat Evolved Anniversary na komputerach osobistych. Gracze mogą sprawdzić legendarną produkcję, która jest dostępna w między innymi Halo: The Master Chief Collection.

Wczoraj pojawił się materiał zapowiadający premierę Halo: Combat Evolved Anniversary Edition na komputerach osobistych, a teraz produkcja jest już dostępna dla wszystkich graczy. Tytuł jest dostępny jako samodzielna przygoda (35,99 zł), ale produkcja trafiła także do kolekcji Halo: The Master Chief Collection – gracze mogą zapoznać się z zawartością dzięki Xbox Game Pass na PC.

Twórcy zapewniają w pełni zoptymalizowaną do komputerów osobistych produkcję – zainteresowani sprawdzą historię w rozdzielczości 4K przy ponad 60 klatkach na sekundę. Twórcy zadbali także o wsparcie myszek i klawiatur, zmianę ustawień, obsługę ultraszerokich monitorów, czy też dopasowanie obszaru pola widzenia.

W Halo: Combat Evolved Anniversary nie brakuje opcji przeskoczenia pomiędzy grafiką (klasyczna oraz odświeżona) a w trybie sieciowym znajdziecie ulepszony system rozwoju oraz 19 świetnych map.

Fani Halo mogą zacierać rączki i szykować się na ponowne zakosztowanie w znanej historii. Będzie to na pewno miła rozgrzewka przed nadciągającym Halo Infinite, które zadebiutuje na rynku pod koniec 2020 roku.

Więcej o serii Halo przeczytasz w naszym serwisie:

Źródło: https://news.xbox.com/en-us/2020/03/03/halo-combat-evolved-anniversary-available-now-for-pc-with-the-master-chief-collection/

Tagi: 343 Industries/Saber Ind./Certain Affinity Halo: Combat Evolved Anniversary Edition Microsoft