Mateusz Wróbel Mateusz Wróbel 13.10.2019 12:48
Halo Infinite
511V

Halo Infinite. Kolejny dyrektor kreatywny opuszcza szeregi 343 Industries? Sugeruje portal Linkedin

Mary Olson, która zastąpiła Tima Longa na stanowisku dyrektora kreatywnego przy produkcji Halo Infinite, najprawdopodobniej opuściła zespół 343 Industries - na razie brak oficjalnego oświadczenia w tej sprawie.

Kłopotów w studiu 343 Industries ciąg dalszy - w sierpniu zespół opuścił Tim Longo, były dyrektor kreatywny przy produkcji Halo Infinite - jego miejsce zajęła Mary Olson, lecz jak się dowiadujemy, nie na długo.

Portal ResetEra to jedno z najważniejszych miejsc dla graczy- to właśnie tutaj użytkownik o pseudonimie Modiz zwrócił uwagę, że Mary Olson opuściła studio 343 Industries, a według jej strony na portalu Linkedin, od października 2019 roku pracuje dla zespołu o nazwie Midwinter Entertainment jako szef produkcji. Co ciekawe, jest to studio, w którym pracuje Josh Holmes, były szef 343 Industries. Midwinter Entertainment pracuje obecnie nad niezapowiedzianym projektem, więc może Holmes chciał sprowadzić na swój pokład kogoś zaufanego?

Na razie nie ma oficjalnego oświadczenia w tej sprawie, ale pod naciskiem społeczności, powinno pojawić się ono lada moment. Przypomnijmy, że Halo Infinite ma być startowym tytułem dla nowej generacji konsol od Microsoftu, ale czy tak się stanie? 

Warto przeczytać:

Źródło: https://gamingbolt.com/halo-infinite-lead-producer-has-left-343-industries-report

Tagi: 343 Industries Halo Infinite Microsoft