Iza Łęcka Iza Łęcka 28.02.2020 07:00
PlayStation Święto Graczy 2 etap
2723V

PlayStation Święto Graczy trwa. Nowe nagrody do zgarnięcia

Nie minął nawet tydzień, a fani marki PlayStation poradzili sobie z pierwszym wyzwaniem przygotowanym przez Sony. Święto Graczy trwa w najlepsze, a zbieranie punktów do odblokowania kolejnych nagród rozkręciło się na dobre– na zainteresowanych czeka pięć unikatowych awatarów.

Święto Graczy PlayStation zostało pozytywnie odebrane przez społeczność PlayStation – w poniedziałek ruszyło pierwsze wyzwanie, którego nagroda miała zostać odblokowana dopiero po 125 000 rozegranych grach i 500 000 zdobytych trofeach. Już wczoraj udało się sprostać misji i Sony rozpoczęło drugi etap zabawy.

PlayStation Święto Graczy – czas na drugi etap

Teraz zainteresowani stają przed drugą misją, dzięki której można zdobyć pięć unikatowych awatarów z ikonicznych gier. Sony zdecydowało się na grafiki z The Last of Us, Horizon Zero Dawn, Uncharted oraz God of War. Nagrody zostaną odblokowane dopiero po 375 000 rozegranych grach i 1 500 000 zdobytych trofeach.

Ostatni etap (675 000 rozegranych gier i 2 700 000 zdobytych trofeów) najpewniej wystartuje w połowie przyszłego tygodnia – gracze już rozpoczęli gorączkowe wbijanie celów, a weekend to zawsze dogodniejszy czas na granie i intensywne wypełnianie planu.

PlayStation Polska podkreśla, że nagrody za pierwszy etap dopiero zostaną rozdane:

Nagroda za pierwszy etap dopiero będzie do odebrania. :) Pojawi się w formie powiadomienia systemowego w przyszłym tygodniu.

Najlepsze dopiero przed nami, gdyż 17 marca o godzinie 12:00 gracze będą mogli odpowiedzieć na pytanie i wśród zainteresowanych Sony rozda następujące pakiety: prawdziwe platynowe trofeum z wygrawerowanym PSN ID, doładowanie do PlayStation Store o wartości 380 PLN, a także kod na wybrane przez zespół PlayStation gry.

Sprawdźcie kolejne wiadomości związane z Sony:

Źródło: PlayStation Polska

Tagi: playstation 4 PlayStation Święto Graczy ps4 sony Święto Graczy PlayStation