Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 25.02.2020 18:36
PS5 logo Sony PlayStation 5
9270V

Fani PlayStation są wściekli brakiem prezentacji PS5. Cierpliwość się kończy, a Sony rejestruje znak towarowy

Fani marki PlayStation przeżywają trudny okres. Sony wciąż nie zdecydowało się na pełny pokaz PS5, więc niektórym entuzjastom marki kończy się już cierpliwość. Japońska korporacja zamiast pokazu urządzenia, zarejestrowała kolejny znak towarowy.

Od kilku miesięcy sympatycy marki PlayStation czekają na pełny pokaz PS5. Znamy już kilka konkretów dotyczących next-gena Sony, ale Japończycy wciąż nie zdecydowali się na pełną prezentację. Według wielu informatorów – urządzenie miało zostać zaprezentowany w lutym, ale firma zmieniła plany. Problemem jest też brak nowych szczegółów, gdy tak naprawdę Microsoft wykonał dwa poważne ruchy – pokazał konsolę na The Game Awards i wczoraj ujawnił moc drzemiącą w platformie.

Fani PlayStation tracą cierpliwość?

Sony zamiast opowiadać o PS5 i pokazać wygląd konsoli, zrezygnowało z trzech imprez – firma nie przyjedzie na E3 2020, PAX East i GDC 2020. Z dwóch ostatnich imprez firma zrezygnowała z powodu obaw związanych z epidemią koronawirusa z Wuhan, ale brak nowych informacji o PlayStation 5 jest dla fanów męczące.

Każdy post Sony w mediach społecznościowych jest atakowany przez graczy, którzy zamiast komentować wydarzenia wypisują krótkie wiadomości typu: „PS5?!?!”. Dodatkowo od wczoraj na Twitterze coraz większą popularnością cieszy się „The State of Patience”.

Sony zamiast pokazu konsoli zdecydowało się na zarejestrowanie znaku towarowego PS5 z charakterystycznym logo w Japonii. Kiedy zobaczymy PS5? Trudno powiedzieć, ale japońska korporacja musi wykonać jakikolwiek ruch – fani domagają się informacji o PlayStation 5.

Sprawdźcie kolejne informacje związane z PS5 i nową generacją:

Źródło: https://www.pushsquare.com/news/2020/02/playstation_fans_patience_running_thin_as_ps5_remains_a_no-show

Tagi: PlayStation 5 ps5 sony