Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 26.02.2020 22:00
PlayStation Plus marzec 2020 Sony oficjalnie
14223V

PS Plus z marcową ofertą. Mocna lista z ekskluzywną grą Sony

PS Plus w marcu to kawał interesującej propozycji, dzięki której gracze zapoznają się z kolejnymi dwoma produkcjami przygotowanymi z myślą o PS4. Sprawdźcie zestawienie i przygotujcie wolne miejsce na dyskach.

PS Plus marzec 2020

Shadow of the Colossus

  • Rok premiery: 2018
  • Średnia ocen: 91%

Sonic Forces

  • Rok premiery: 2017
  • Średnia ocen: 57%

Teraz możemy już oficjalnie potwierdzić dwie produkcje przygotowane przez Sony dla PS Plus. Choć przygoda Sonica nie prezentuje najwyższych lotów, a dla wielu jest to jedna z najgorszych przygód Niebieskiego Jeża w ostatnich latach, to jednak trudno marudzić na drugą produkcję.

Shadow of the Colossus (2018) trafiło na rynek w 2018 roku i przypomniało graczom o wyjątkowym świecie wykreowanym przez Fumito Uedę – Japończyk zaproponował świetnie opracowaną opowieść, która została przeniesiona we wzorowy sposób przez Bluepoint Games na PS4.

Sony ponownie sięgnęło po ekskluzywną grę, która została doceniona przez szerokie grono odbiorców – jeśli nie mieliście okazji zapoznać się ze Shadow of the Colossus (oryginalnym lub odrestaurowanym wydaniem) to powinniście jak najszybciej sprawdzić ten tytuł.

Sprawdźcie kolejne związane z Sony:

Tagi: playstation plus ps plus ps4 sony