Iza Łęcka Iza Łęcka 29.02.2020 00:30
The Division 2 promocja
8183V

The Division 2 z rabatem 95%. Promocja przy okazji darmowego weekendu [aktualizacja #1]

Ubisoft jak tylko może stara się sprzedać The Division 2. Wydawca ma nadzieję, że liczba chętnych wzrośnie, s nadciągający, płatny dodatek zostanie zaoferowany jak największej liczbie graczy. Najnowszy rabat pozwala nabyć produkcję w bardzo dobrej ofercie.

Ubisoft dzisiaj rozpocznie darmowy weekend z The Division 2, dzięki któremu gracze za darmo mogą rozgościć się na ulicach Waszyngtonu – od dzisiaj do 1 marca strzelankę francuskiej korporacji wypróbujecie na PlayStation 4, Xboksach One oraz komputerach osobistych.

To jednak nie koniec promocji – dzięki najnowszej obniżce Tom Clancy's The Division 2 możecie kupić z rabatem sięgającym aż 95%. Oferta jest dostępna aktualnie wyłącznie w sklepie Ubisoftu, choć można się spodziewać, że firma ponownie zaoferuje podobne rabaty na pozostałych platformach.

Ubisoft chce znacząco rozbudować bazę użytkowników The Division 2 przed premierą rozszerzenia Władcy Nowego Jorku – to płatny dodatek oferujący zupełnie nową opowieść. Nasza redakcja miała już okazję zapoznać się z DLC, a swoimi wrażeniami podzielił się Rozbo.

The Division 2 w promocji

[Aktualizacja #1]

Gra trafiła także do promocji (12,49 zł!) na Epic Games Store.

Sprawdźcie kolejne wiadomości dotyczące The Division 2:

Źródło: https://lowcygier.pl/promocje-cyfrowe/tom-clancys-the-division-2-za-1250-zl-w-sklepie-ubisoftu/

Tagi: Tom Clancy's The Division 2 ubisoft Ubisoft Massive