Iza Łęcka Iza Łęcka 26.02.2020 11:42
The Division 2 do wypróbownia za darmo
1372V

The Division 2 do wypróbowania za darmo. Ubisoft zaprasza do gry przed premierą DLC

The Division 2 w ostatnich dniach było dostępne w licznych promocjach, jednak Ubisoft idzie o krok dalej i zaprasza do gry kolejnych graczy. Teraz dzięki darmowemu weekendowi wypróbujecie produkcję - wydawca najpewniej liczy, że niektórzy agenci rozgoszczą się w grze na dłużej i poznają nadciągające DLC.

Od premiery w lutym 2019 roku Tom Clancy's The Division 2 zostało rozbudowane o trzy dodatki, jednak najbliższy czas to dla Ubisoftu kolejny rozdział w rozwoju IP. W przyszłym tygodniu odbędzie się premiera Władców Nowego Jorku, ale zanim otrzymamy dostęp do gry, twórcy zapraszają na darmowy weekend.

Cała podstawka The Division 2 będzie udostępniona wszystkim graczom na PlayStation 4, Xboksach One oraz komputerach osobistych. Od jutra do 1 marca sprawdzicie grę, a jeśli zdecydujecie się na kontynuowanie wydarzeń, Ubisoft przeniesie Wasz progres do pełnej wersji. Zainteresowani muszą posiadać konto Uplay (PC) lub abonament Xbox Live Gold (Xbox One) czy PlayStation Plus (PlayStation 4), by móc zapoznać się z sieciowym tytułem.

Deweloperzy najwidoczniej upatrują spore nadzieje we Władcach Nowego Jorku – rozszerzenie jest dostępne za 124,99 zł. Jeśli jesteście zainteresowani dodatkiem, przeczytajcie nasze wrażenia, w których Rozbo opowiada o stworzonych nowościach.

Sprawdźcie kolejne wiadomości:

Źródło: https://gamingbolt.com/the-division-2-is-free-to-play-from-tomorrow-to-march-1st

Tagi: Tom Clancy's The Division 2 Ubisoft Ubisoft Massive