Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 23.02.2020 12:30
Resident Evil 3 Remake na zdjęciach
2890V

Resident Evil 3 Remake. Jill i Nemesis na nowych zrzutach ekranu z wyczekiwanej produkcji

Dwa nowe zrzuty ekranu, które pojawiły się w sieci, przedstawiają skrajne strony barykady fabularnej- możemy rzucić okiem na Jill, a także głównego antagonistę. 

Capcom ma aktualnie na tapecie Resident Evil 3 (2020) i wszystkie swoje siły skupiają właśnie na dopieszczaniu tego projektu, aby już za kilka tygodni mógł trafić do graczy. Po sukcesie poprzedniej, odnowionej odsłony, fani mają ogromne oczekiwania! 

Dziś w Internecie pojawiły się dwa zrzuty ekranu. Na pierwszym widzimy Jill, naszą protagonistkę, którą przyjdzie nam kierować na potrzeby fabuły. Na drugim jawi się potężny i zły Nemesis, który będzie naszym największym koszmarem w samej grze, a w którego bohaterka mierzy. 

Oboje zaprezentowani zostali w iście ognistej, piekielnej wręcz, konwencji. Tym, na co należy zwrócić uwagę, są detale. Trzeba przyznać, że zdjęcia prezentują naprawdę wysoki poziom oprawy graficznej i odnoszę osobiście wrażenie, że wszystko zostało jeszcze nieco podciągnięte od czasu debiutu Resident Evil 2 (2019).

Sami rzućcie okiem, aby podgrzać oczekiwania na premierę, która zaplanowana jest na 3 kwietnia 2020 roku

Więcej o tej serii dowiesz się z naszego portalu:

Źródło: Twitter

Tagi: capcom Resident Evil 3 (2020)