Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 29.01.2020 16:38
Resident Evil 8
942V

Resident Evil 8 będzie testowany już w lutym? Capcom zaprasza ambasadorów

Wczoraj pojawiły się konkretne przecieki dotyczące Resident Evil 8, a Capcom właśnie zaprosił testerów do sprawdzania nowej produkcji. Firma nie mówi wprost z jakim tytułem zmierzą się zainteresowani, ale wcześniej takie sytuacje działy się przed pokazami nowych odsłon serii.

Tytułem wstępu na pewno warto wyjaśnić: wczoraj Residence of Evil przedstawiło szereg przecieków dotyczących Resident Evil 8. Nie każdy musi wierzyć zespołowi, który specjalizuje się w temacie Resident Evil, ale wieczorem także brytyjski Eurogamer potwierdził, że słyszał o podobnych planach na RE8.

Resident Evil 8 coraz bliżej?

Teraz sytuacja się zagęszcza, ponieważ w programie Resident Evil Ambassadors pojawiły się szczegóły kolejnych testów. Wydarzenia odbędą się w czterech miastach: Tokio, Nowy Jork, Los Angeles i Frankfurt i pierwsze (w Japonii) zostało zaplanowane już na 29 lutego. W Stanach Zjednoczonych i Europie spotkania odbędą się w marcu.

Nie możemy potwierdzić, że podczas testów zainteresowani otrzymają w ręce Resident Evil 8, jednak warto podkreślić ważny fakt – wcześniej Capcom zapraszał ambasadorów przed pokazaniem nowych tytułów. Taki scenariusz widzieliśmy w przypadku odświeżonego Resident Evil 2 i Resident Evil: Resistance.

Ambasadorzy zawsze podpisują bardzo rygorystyczne NDA, ale już wcześniej pojawiały się przecieki dotyczące tytułów, więc możemy mieć nadzieję, że w okolicy marca usłyszymy o tajemniczym projekcie z serii Resident Evil.

Warto spojrzeć na inne informacje o serii Resident Evil:

Źródło: https://gamingbolt.com/resident-evil-playtest-event-is-scheduled-to-begin-on-february-29th

Tagi: Capcom resident evil Resident Evil 8 Resident Evil Ambassador