Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 09.02.2020 12:25
Resident Evil 8 nowe szczegóły
2924V

Resident Evil 8 z kolejnymi informacjami. Gra ma być bardziej wypchana akcją niż poprzednia część

Choć fani marki Resident Evil najbardziej czekają aktualnie na zbliżające się odświeżenie, to należy pamiętać, że Capcom najprawdopodobniej pracuje także nad kolejną, ósmą odsłoną cyklu. 

Resident Evil 8 nie został oficjalnie zapowiedziany i nie należy spodziewać się ogłoszenia w najbliższym czasie. Capcom ma aktualnie na tapecie Resident Evil 3 (2020) i wszystkie siły promocyjne pakuje właśnie w ten tytuł. Nie oznacza to jednak, że prace nad wspomnianym projektem nie trwają za kulisami. 

Już w zeszłym miesiącu w Internecie pojawiły się pierwsze niepotwierdzone informacje, które zdradzały, co może czekać nas w nadchodzącej odsłonie gry. Mówiło się wtedy, że mogą pojawić się wilkołaki i zombie. Najnowszej plotki zdają się rozwijać nieco tę myśl i dokładać trochę nowości. 

Wilkołaki, o których wspominano, nie mają pojawić się w produkcji. Rzeczywiście jest mowa o tym, że natkniemy się na kreatury "wilko-podobne", ale nie będą to rzeczone, mitologiczne monstra. Dowiadujemy się teraz także, że zombie będą mogły być przyodziane w rycerskie zbroje i dzierżyć miecze. Doskonale zgra się to z konwencją produkcji, o której mówiły ostatnie plotki. 

Co jednak bardzo ważne, najnowsze informacje wskazują, jakoby Resident Evil 8 miało być zdecydowanie bardziej wypchane akcją, niż Resident Evil VIIBędzie to rozgrywka bardziej w stylu "Not a Hero". 

Więcej o tej serii dowiesz się z naszego portalu:

Źródło: https://www.dsogaming.com/news/new-resident-evil-8-leaks-surface-zombies-with-knight-armors-witches-medieval-setting-more/

Tagi: Capcom resident evil Resident Evil 8