Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 21.02.2020 21:30
Dying Light art
1082V

Dying Light z pierwszymi nowościami. Twórcy pokazują zabawki

Techland nie próżnuje. Rodzime studio wczoraj zapowiedziało miesiąc atrakcji w Dying Light i już do gry trafiły nowe zabawki. Gracze mogą skorzystać z między innymi potężnej rurki gazowej, która przyda się podczas wybijania zombiaków.

Techland wczoraj potwierdził miesięczne wydarzenie na serwerach Dying Light. Deweloperzy zapewnią zróżnicowane atrakcje, podczas których bohater otrzyma przykładowo nowe moce lub podczas zabawy zmierzymy się z potężniejszymi przeciwnikami. Gracze mogą liczyć na szereg ciekawych wyzwań, które w dobry sposób zaprezentują najlepsze elementy polskiej gry.

Studio postanowiło na dobry początek zapewnić fanom Anniversary Bundle, który zawiera specjalny strój dla bohatera, rurkę gazową, potężną strzelbę, dwuręczny młot oraz odpicowany buggy. Pakiet został zaprezentowany na poniższym zwiastunie i trzeba przyznać – całość prezentuje się naprawdę przyjemnie.

To dopiero początek nowości wykreowanych do Dying Light, ale szczerze mówiąc mam ogromną nadzieję, że Techland wykorzysta ten miesiąc, by ponownie zaktywizować społeczność, a na końcu twórcy potwierdzą ostateczną datę premiery kontynuacji. Jak wiadomo Dying Light 2 nie zadebiutuje latem i Polacy wciąż nie ujawnili szczegółów dotyczących debiutu.

Na naszej witrynie przeczytacie dodatkowe informacje o grach Techlandu:

Źródło: YouTube.com

Tagi: Dying Light Techland Warner Bros.