Iza Łęcka Iza Łęcka 28.01.2020 07:00
Dying Light Bad Blood
7458V

Dying Light: Bad Blood za darmo! Techland rozdaje grę posiadaczom Dying Light

Dying Light świętowało wczoraj 5 lat od amerykańskiej premiery. Techland postanowił podziękować graczom za ciągłe wsparcie i zaproponował Dying Light: Bad Blood. Wystarczy posiadać pierwszą część gry, by móc zgarnąć produkcję nastawioną na sieciową rozgrywkę.

Dying Light zadebiutował na amerykańskim rynku 27 stycznia 2015 roku. Produkcja w kolejnych latach została rozbudowana przez dodatek Dying Light The Following oraz grę nastawioną na sieciowe zmagania Dying Light: Bad Blood.

Techland nie może pochwalić się wielkim sukcesem Dying Light: Bad Blood, które miało zapewnić ekscytujące starcie dla maksymalnie 12 graczy na jednej mapie. Twórcy połączyli rywalizację PVP z PVE i choć zaproponowali starcia łączące esencję Dying Light z elementami Battle Royale, to tytuł nie osiągnął oczekiwanego sukcesu.

Ostatnia wiadomość deweloperów odpowiedzialnych za Dying Light: Bad Blood na Facebooku gry pochodzi z marca – wtedy to opublikowano aktualizację 3.3. Mimo to zespół postanowił wykorzystać okazję i z okazji rocznicy rozdaje Bad Blood. Tytuł jest dostępny wyłącznie na PC (Steam), ale z promocji mogą skorzystać gracze posiadający Dying Light na PlayStation 4, Xboksa One lub PC wystarczy połączyć swoje konto na stronie Techlandu.

Nie możemy potwierdzić, czy Techland zamierza aktywnie wspierać Dying Light: Bad Blood, ale w swoim czasie nie brakowało głosów, według których Polacy powinni podążyć drogą chociażby Fortnite'a i zaoferować grę w dystrybucji free-2-play. Mogłoby to okazać się lekarstwem na problemy z liczbą graczy na serwerach.

W ostatnich dniach Techland przełożył premierę Dying Light 2 – gra nie zadebiutuje w ciągu następnych miesięcy, jednak zespół nie mógł aktualnie podzielić się szczegółami dotyczącymi nowej daty wydania tytułu.

Na naszym serwisie przeczytacie także: 

Źródło: https://www.dsogaming.com/news/dying-light-bad-blood-is-now-available-for-free-to-all-owners-of-dying-light/

Tagi: dying light: bad blood Techland za darmo