Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 20.02.2020 19:40
Dying Light 5 lat
2427V

Dying Light do wypróbowania za darmo. Techland świętuje 5. lat od premiery i zapowiada nowości

Dying Light trafiłna rynek ponad 5 lat temu, więc Techland postanowił w odpowiedni sposób uczcić to wielkie wydarzenie. Gracze mogą liczyć na serię aktywności i jednocześnie zainteresowani sprawdzą grę za darmo.

Dying Light trafił na rynek 30 stycznia 2015 roku i Techland jest gotowy do świętowania. Twórcy właśnie ogłosili miesiąc obchodów 5. rocznicy, podczas których zespół chce podziękować wspaniałej społeczności za wsparcie.

Twórcy postanowili, że 5 lat od premiery to wyjątkowy czas, więc zamiast jednego wydarzenia, gracze otrzymają serię aktywności – wszystko zakończy się dopiero 19 marca.

„W każdym tygodniu tego rocznicowego szaleństwa powróci jedno popularne wydarzenie społeczności z barwnej przeszłości gry, a towarzyszyć mu będzie wyzwanie związane z lubianą przez fanów postacią.”

Na dobry początek gracze mogą zająć się polowaniem na przemieńców (za zasługi otrzymacie całkowicie nowy plan ładunku C4 sporządzony przez nieustraszonego dowódcę Fortu Jefferson), a także będziecie zrzucać zombie z dachów jako superbohater Harran.

Twórcy wprowadzili do gry także zupełnie nowy wariant zabawy – tryb fabularny (zwany też Easy Mode), które pomoże graczom skupić się wyłącznie na fabule. Zespół zajął się wprowadzeniem szeregu zmian: zainteresowany jest silniejszy, wytrzymalszy, zarażeni stanowią mniejsze zagrożenie, noce są krótsze.

Na deser warto dodać – Dying Light jest dostępny na Steam do wypróbowania za darmo. Przez najbliższy weekend możecie sprawdzać wielką pozycję Techlandu.

Na naszej witrynie przeczytacie dodatkowe informacje o grach Techlandu:

Źródło: Techland

Tagi: dying light rocznica techland Warner Bros.