Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 19.02.2020 21:17
Cyberpunk 2077 Keanu Smartfon
1411V

Cyberpunk 2077 na smartfonie od premiery dzięki GeForce NOW

Cyberpunk 2077 to jedna z najgorętszych produkcji 2020 roku i tytuł od premiery będzie dostępny w propozycji firmy NVIDIA. Gra będzie wspierać GeForce NOW, więc gracze otrzymają możliwość poznawania historii na między innymi smartfonach i tabletach.

W Cyberpunka 2077 zagracie nie tylko na PlayStation 4, Xboksie One oraz mocnym PC. NVIDIA właśnie potwierdziła, że gra CD Projekt RED będzie od premiery dostępna w GeForce NOW. W prostych słowach oznacza to, że z tytułem zapoznacie się na słabszych PC, tabletach czy też oczywiście smartfonach.

Wystarczy tylko posiadać wersję gry na Steam, by móc bez najmniejszego problemu od dnia debiutu usiąść wygodnie na kanapie, podłączyć smartfon do pada i rozpocząć zwiedzanie Night City. Pewnie nie będzie to najlepsze doświadczenie dla wszystkich zainteresowanych, ale na pewno znajdą się chętni na taką rozgrywkę.

NVIDIA podkreśla, że z GeForce Now mogą korzystać wszyscy (bezpłatna wersja posiada tylko limit czasu), ale jeśli zdecydujecie się na płatną opcję, to w Cyberpunk 2077 otrzymacie nawet wsparcie RTX... Nawet na słabszym Macbooku.

Już teraz w GeForce NOW możecie grać w Wiedźmina 3: Dziki Gon.

Poznajcie także dodatkowe informacje związane z firmą NVIDIA i Cyberpunkiem:

Źródło: https://www.nvidia.com/en-us/geforce/forums/gfn-announcements/22/343462/cyberpunk-2077-coming-to-geforce-now/

Tagi: CD Projekt CD Projekt RED Cyberpunk 2077 GeForce NOW