Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 04.02.2020 18:22
NVIDIA GeForce Now
2619V

NVIDIA GeForce Now z 1000 gier na start. Bezpłatny abonament rywala Google Stadii i Projectu xCloud

NVIDIA właśnie zaprezentowała szczegóły pełnej wersji GeForce Now. Usługa streamingowa opuściła betę i jest dostępna dla wszystkich graczy. Zainteresowani mogą skorzystać z bezpłatnego planu – choć oczywiście pojawiają się pewne ograniczenia.

NVIDIA GeForce Now to streamingowa usługa, która pozwala zamienić „niemal każdego laptopa, komputer stacjonarny, Maca, urządzenie SHIELD TV lub urządzenie z systemem Android w gamingowy zestaw PC” - tymi słowami usługę promuje korporacja, która zapewnia, że gracze bez czekania otrzymają dostęp do najbardziej wymagających gier.

Firma NVIDIA na start oferuje ponad 1000 gier – w tym takie tytuły jak Fortnite, The Elder Scrolls V: Skyrim i Call of Duty: Black Ops 4. Użytkownicy mogą nawet skorzystać ze biblioteki serwisu NVIDIA lub przerzucać swoje produkcje z przykładowo Steam.

„Usługa GeForce NOW łączy się z cyfrowymi sklepami z grami PC, dzięki czemu możesz przesyłać strumieniowo własną kolekcję gier.”

Propozycja wygląda interesująco nie tylko z powodu globalnego zasięgu, ale również przez dwa plany abonamentu. Za 25 zł na miesiąc otrzymamy „priorytetowy dostęp”, „dłuższe sesje”, wsparcie „RTX ON” i możemy sprawdzać usługę przez 90 dni.

Co ciekawe, firma oferuje także bezpłatną wersję – w tym wypadku gracze mogą sprawdzać gry, ale muszą przerywać rozgrywkę co 60 minut. W trakcie jednego dnia możemy rozpoczynać dowolną liczbę sesji, więc po prostu zabawa zostanie na chwilę przerwana.

Tak w swoim czasie firma reklamowała NVIDIA GeForce Now:

Warto sprawdzić:

Źródło: NVIDIA

Tagi: GeForce Now nvidia NVIDIA GeForce Now streaming