Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 14.02.2020 21:12
Marvel's Avengers z dużą wpadką. Osiągnięcia zdradzają nowych bohaterów i przeciwników
6031V

Marvel's Avengers z dużą wpadką. Osiągnięcia zdradzają nowych bohaterów i przeciwników

Do premiery Marvel's Avengers pozostało jeszcze siedem miesięcy, a już teraz mogliśmy poznać informacje, którymi twórcy chcieli nas karmić przez cały ten okres. W Sieci wylądowały osiągnięcia gry zdradzające między innymi kolejnych bohaterów.

Pojawienie się osiągnięć lub pucharków z gier przed premierą jest czymś zwyczajnym, jednak nie często jesteśmy świadkami, by takie informacje zostały opublikowane na siedem miesięcy przed premierą. Twórcy Marvel's Avengers nie dopilnowali szczegółów.

[UWAGA NA SPOILERY]

Deweloperzy załadowali na Xbox Live dane, dzięki którym wiemy, że podczas opowieści zmierzymy się z MODOK-iem oraz rasą Kree – wiele na to wskazuje, że będą to główni przeciwnicy Avengersów w fabularnej historii. Znani z uniwersum Marvela kosmici mają stanowić duże zagrożenie, a sam MODOK będzie podobno pociągał za wszystkie sznurki.

Wśród szczegółów znajduje się także wiadomość o pojawieniu się w grze Inhumans – nie możemy jeszcze potwierdzić czy będą to grywalni bohaterowie, ale na pewno w jakiś sposób Crystal Dynamics wykorzysta postacie w kampanii.

Przeciek zapowiada także wielki powrót. Osiągnięcie zatytułowane „Welcome Back, Old Friend” potwierdza, że Kapitan Ameryka będzie dostępny w przygodzie – aktualnie deweloperzy próbują zatuszować pojawienie się legendarnego herosa w fabule. Na liście pozostałych osiągnięć znajdziecie już typowe misje związane z progresją herosów czy też mniejszymi bitwami.

Warto na pewno dodać, że Crystal Dynamics będzie rozwijać Marvel's Avengers przez kolejne lata, więc możemy mieć pewność jednego – do tytułu zawita wiele nowych wątków oraz kolejnych superbohaterów. Studio jeszcze nie potwierdziło szczegółów DLC, ale autorzy wielokrotnie zapowiadali, że tytuł będzie rozwijany w modelu biznesowym gra-jako-usługa.

Warto przeczytać:

Źródło: https://www.gamesradar.com/leaked-marvels-avengers-achievements-confirm-more-heroes-and-the-games-major-villain

Tagi: Crystal Dynamics Marvel's Avengers Square Enix