Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 13.02.2020 18:24
Thor Marvels Avengers
2022V

Marvel's Avengers z ciekawą Edycją Kolekcjonerską. Zwiastun pokazuje nowe stroje bohaterów

Crystal Dynamics wraca z zimowego snu i pokazuje nowe materiały z Marvel's Avengers. Twórcy potwierdzają dzisiejszy przeciek – zamawiając specjalne wydanie gry, otrzymacie dostęp do produkcji na 3 dni przed premierą. Możemy także w końcu spojrzeć na kolekcjonerkę.

Marvel's Avengers zadebiutuje dopiero we wrześniu, ale deweloperzy mają wykorzystać dodatkowy czas, by odpowiednio zadbać o grę. Gracze mogą liczyć na dopracowaną historię, która pozwoli im wcielić się w kilku Avengersów.

Crystal Dynamics potwierdziło przygotowane zestawy. Exclusive Digital Edition trafi tylko na PlayStation Store i będzie zawierać 1000 Kredytów do wykorzystania w grze – za walutę możemy personalizować herosów. Klienci zgarną także specjalną tabliczkę Ms. Marvel. Zamawiając tytuł przed premierą otrzymacie także ekskluzywny motyw PS4 oraz specjalną tabliczkę z imieniem, którą może wykorzystać każdy bohater. Mimo wszystko najciekawszym elementem zestawu są klasyczne stroje – Iron Man wygląda cudownie.

Na każdej platformie pojawi się Deluxe Edition, który zaoferuje nowe stroje dla bohaterów oraz pozwoli zapoznać się z tytułem na 72-godziny przed premierą. Natomiast Earth's Mightiest Edition to Edycja Kolekcjonerska, która wygląda naprawdę dobrze – tak prezentuje się pełna zawartość:

  • Figurka Kapitana Ameryki (30cm)
  • Figurka Hulka (15cm)
  • Klamra do paska od Czarnej Wdowy
  • Steelbook
  • Plan prototypu stroju Iron Mana
  • Breloczek do kluczy Mjølner
  • Pin Avengersów
  • Zdjęcie bohaterów

Pakiet został wyceniony w USA na 199 dolarów, ale czekamy na wrzucenie pudełka do polskich sklepów. Warto zaznaczyć, że kolekcjonerka wcześniej wyciekła do Sieci, ale teraz otrzymaliśmy oficjalny materiał i resztę edycji specjalnych.

Marvels Avengers edycja specjalne edycja kolekcjonerska 1

Marvels Avengers edycja specjalne edycja kolekcjonerska 2

Marvels Avengers edycja specjalne edycja kolekcjonerska 3

Warto przeczytać:

Źródło: https://blog.eu.playstation.com/2020/02/13/marvels-avengers-special-editions-pre-order-bonuses-and-more-revealed-for-ps4/

Tagi: Crystal Dynamics Marvel's Avengers Square Enix