Mateusz Wróbel Mateusz Wróbel 18.01.2020 12:29
Marvel's Avengers
569V

Marvel's Avengers zostanie wydane w wersji PC na Steamie - nie będzie ekskluzywności dla Epic Games Store

Według najnowszych informacji, Marvel's Avengers nie będzie tytułem ekskluzywnym dla Epic Games Store.

Oficjalna strona gry Marvel's Avengers została zaktualizowana w ostatnich dniach o ciekawe informacje - oprócz nowej daty premiery, gracze mogli zauważyć nowe logo. 

Od pierwszych zapowiedzi wiemy, że Marvel's Avengers zmierza na PlayStation 4, Xboksa One oraz komputery osobiste, na których jest dostępnych wiele platform - gracze najchętniej kupują gry na Steama, a każde wykupienie czasowej ekskluzywności przez Tima Sweeney'a dla jego sklepu Epic Games Store, spotyka się z ogromną falą krytyki.

Square Enix nigdy nie podało platform dla PC, na które zawita ich nadchodząca gra. Mam jednak dobrą wiadomość dla fanów Steama - Marvel's Avengers będzie dostępne na platformie Valve i możliwe, że już niedługo ruszą zamówienia przedpremierowe. Obecnie, jedynym sposobem na uzyskanie gry jest złożenie zamówienia na oficjalnej stronie Square Enix. 

Japoński wydawca nie stworzył jeszcze karty gry ani na Steamie, ani na Epic Games Store. Jak jednak widzimy, możemy spać spokojnie, ponieważ ekskluzywności dla owego tytułu nie będzie. Dla przypomnienia, Marvel's Avengers zadebiutuje 4 września bieżącego roku.

Warto przeczytać:

Źródło: Mp1st.com

Tagi: Crystal Dynamics Marvel's Avengers Square Enix