Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 12.02.2020 20:45
DOOM Eternal Doom Slayer
831V

DOOM Eternal pełny krwi. Gameplay z multiplayera i kampanii – tryby pobierzemy osobno

Twórcy DOOM Eternal odliczają dni do premiery i coraz chętniej pokazują nowe fragmenty gry. Najnowszy gameplay pozwala spojrzeć na tryb sieciowy oraz fabularną kampanię – oba tryby pobierzemy oddzielnie.

Doom Eternal trafi na półki sklepowe pod koniec marca, ale już teraz możemy potwierdzić ważną wiadomość, która na pewno ucieszy graczy ze słabszym Internetem – twórcy pozwolą osobno pobrać kampanię oraz tryb sieciowy. Fabuła zajmuje 39,03GB a multiplayer 38,74GB. Jest to na pewno dobra opcja dla graczy, którzy chcą przykładowo rozpocząć rozgrywkę od historii, a dopiero później sprawdzą pojedynki PVP.

BattleMode z nowego DOOM-a to ciekawy wariant zabawy, który ma zapewnić nową jakość – deweloperzy chcą przenieść doświadczenie z kampanii do rywalizacji PVP i dzisiaj zobaczycie 12 minut czystej rozgrywki. W tych zmaganiach jeden gracz wciela się w Slayera, a dwójka oponentów ma okazję sprawdzić możliwości demonów. Założenia są proste i podobno bardzo satysfakcjonujące.

Na deser możecie spojrzeć na 2 godzinny materiał z kampanii – to w głównej mierze miejscówki, które były pokazane wcześniej, ale zaskakujące jest, że id Software pozwala na taką prezentację przed premierą. Stream prowadził raper T-Pain.

Na naszym serwisie również przeczytacie:

Źródło: https://wccftech.com/doom-eternal-xbox-one-file-size/

Tagi: Bethesda Doom Eternal gameplay id Software