Iza Łęcka Iza Łęcka 11.02.2020 08:14
DOOM Eternal Cyberdemonem
2079V

DOOM Eternal prezentuje starcie z Cyberdemonem. Pojedynek z bossem na najwyższym poziomie trudności

W DOOM Eternal nie zabraknie ekscytujących pojedynków z wielkimi demonami, a najnowszy gameplay pozwala już teraz zobaczyć, jak w akcji prezentuje się Cyberdemon. Wielka bestia na najwyższym poziomie trudności będzie sporym wyzwaniem.

id Software obładowało Doom Eternal różnymi demonami, a w trakcie rozgrywki zmierzymy się chociażby z Cyberdemonem. Potężny przeciwnik może okazać się nie lada wyzwaniem dla mniej wprawionych w boju graczy, chociaż poniższy materiał to całkiem spora zachęta do zmagań. Na filmie tylko się upewnicie, że dobry Doom Slayer nie może stać w miejscu – podczas rozgrywki musimy stale się poruszać, szukać odpowiednich źródeł pomocy i cały czas wykorzystywać umiejętności głównego bohatera.

W trakcie ekscytujących starć będziemy zmuszeni nie tylko do wymagającej walki, ale również mądrego, taktycznego dobierania ataków wobec konkretnych rywali. Wybijanie mniejszych przeciwników za pomocą wyznaczonych ciosów pozwoli zdobyć dodatkową amunicję, leczenie czy pancerze. Dzięki takiemu założeniu twórców, walka w DOOM Eternal opiera się nie tylko na prostym strzelaniu – ważniejsza od tego jest dobra znajomość możliwości postaci.

Gameplay w DOOM Eternal nawet na materiałach z YouTube prezentuje się bardzo dobrze – szykuje się krwawa i długa historia, w której wyeliminujemy hordy demonów, by następnie sprawdzić tryb multiplayer. Wczoraj twórcy wstępnie zapowiedzieli rozwój gry, więc możecie mieć pewność, że tym razem nawet tygodnie po premierze będziemy spędzać godziny na siarczystych walkach.

Na naszym serwisie również przeczytacie:

Źródło: https://wccftech.com/new-doom-eternal-gameplay-tyrant/

Tagi: Bethesda Doom Eternal id Software