Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 07.02.2020 18:34
DOOM Eternal
1202V

DOOM Eternal na krwawym materiale. 45 killów w 2 minuty

W DOOM Eternal zmierzymy się z ogromnymi hordami demonów, a podczas efektownych tańców otrzymamy szansę zabawienia się z przeciwnikami. Najnowszy materiał pokazuje, jak główny bohater serii id Software może dosłownie niszczyć kolejnych przeciwników korzystając z różnych broni.

Doom Eternal zadowoli wszystkich graczy, którzy uwielbiają pastwić się nad demonami i eliminować ich za pomocą wielu ciekawych broni. Dobrym potwierdzeniem tych słów jest poniższy materiał – redakcja IGN zebrała efektowne zabójstwa i przez 2 minuty pokazuje różne opcje na wybijanie przeciwników.

Dziennikarze i tak nie wykorzystali pełnego potencjału DOOM Eternal – mając odrobinę umiejętności, szczęścia i odpowiednio rozbudowanego bohatera możemy płynnie przeskakiwać od rywala do rywala. Wygląda to wtedy równie dobrze – choć trwa odrobinę dłużej.

Najnowsza gra id Software na pewno zostanie wykorzystana przez wielu graczy, którzy chętnie będą nagrywać materiały i pokazywać swoje ultra-hiper kille. Studio zadbało o zestaw broni i modyfikacji, które sprzyjają takiej zabawie.

DOOM Eternal trafi na rynek za 42 dni – jest to zdecydowanie jeden z pewniaków, obok którego fani strzelanek nie powinni przejść obojętnie. Jesteście ciekawi, jak gra się w najnowszego Dooma? Poznajcie nasze wrażenia z tytułu.

Na naszym serwisie również przeczytacie:

Źródło: YouTube.com

Tagi: Bethesda Doom Eternal gameplay id Software