Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 05.02.2020 18:54
DOOM Eternal
940V

DOOM Eternal jest pełny wielkich gnatów z potężnymi modyfikacjami. Twórcy pokazują giwery

Wielka premiera DOOM Eternal nadciąga, więc deweloperzy chcą przygotować graczy na kolejne atrakcje. Najnowszy materiał z gry przedstawia zestaw broni oraz ujawnia szczegóły dotyczące różnorodnych modyfikacji i ulepszeń.

W Doom Eternal od początku gry będziemy zbierać kolejny sprzęt, który pozwoli graczom na walkę z hordami demonów. Główny bohater otrzyma szansę korzystania ze zróżnicowanych giwer, a podczas zabawy płynnie zmienimy sprzęt – w jednej akcji bez problemu wypróbujemy cały wachlarz broni.

Twórcy postanowili także podkreślić znaczenie modyfikacji – to właśnie za ich pomocą niemal każda spluwa otrzyma dodatkowe opcje i dzięki nim mamy w efektowniejszy sposób walczyć z kolejnymi rywalami. Autorzy przygotowali nawet całkiem sensowny poradnik-encyklopedię, który pokaże, w jaki sposób najlepiej walczyć z napotkanymi przeciwnikami.

Dodajmy do tego rozbudowywanie umiejętności protagonisty, który może samym swoim ciałem miażdżyć oponentów lub dosłownie ich patroszyć – trzeba przyznać, że wygląda to bardzo efektownie.

Sympatycy serii mogą zacierać rączki, ponieważ każdy kolejny materiał potwierdza, że DOOM Eternal nie zawiedzie – poznajcie nasze najnowsze wrażenia z gry. Roger przez kilka godzin eliminował demony i sprawiło mu to sporo frajdy.

Na naszym serwisie również przeczytacie:

Źródło: YouTube.com

Tagi: Bethesda Doom Eternal id Software