Iza Łęcka Iza Łęcka 12.02.2020 07:03
Call of Duty Modern Warfare Ghost
936V

Call of Duty: Modern Warfare z oczekiwanym Battle Royale? Twórcy opublikowali zajawkę

Infinity Ward rozpoczęło 2. sezon rozgrywek w Call of Duty: Modern Warfare oferując śmiałkom nowe mapy, tryby i wyzwania. Gracze jednak nadal wyczekują Battle Royale – dwie grafiki  oraz trailer sugerują, że tryb ten może nadejść już wkrótce.

Twórcy Call of Duty: Modern Warfare nie ustają w dostarczaniu coraz większych wrażeń graczom, którzy rozgościli się na serwerach najnowszej odsłony Call of Duty. 2. sezon rusza pełną parą oferując nowe tryby, wyzwania oraz mapy – oprócz uznanych miejscówek powraca legendarna postać Ghosta. Gracze już mogą ściągać ogromną zawartość.

Jak na razie jednak Infinity Ward milczy na temat wyczekiwanego przez wielu Battle Royale, chociaż najnowsza zajawka zapowiadająca drugi sezon i operatora Ghosta może sugerować nadejście tego trybu. Widzimy na niej akcję, które bliźniaczo przypomina rozgrywkę BR. 

Dodatkowo, zmianie uległ główny ekran Call of Duty: Modern Warfare. Oprócz kampanii, multiplayera, kooperacji i sklepu, pojawiła się dodatkowa, utajniona jeszcze opcja, która nie posiada jak na razie swojej nazwy. Możliwe, że Infinity Ward w ramach 2. sezonu pragnie zapewnić jeszcze więcej atrakcji – nowa zawartość może zostać udostępniona wkrótce.

Wielu graczy czeka na Battle Royale w Call of Duty: Modern Warfare i chociaż jak na razie twórcy oficjalnie nie potwierdzili swoich dalszych poczynań, pozostaje nam oczekiwać na oficjalną zapowiedź.

COD: Modern Warfare ekran startowy możliwy Battle Royale

W Sieci wylądowała także grafika, która sugeruje, że Battle Royale w Call of Duty: Modern Warfare będzie nazywać się Warzone:

Call of Duty Warzone

Zobaczcie także wspomniany trailer:

Na naszym serwisie sprawdzicie także:

Źródło: https://www.gamespot.com/articles/call-of-duty-battle-royale-mode-seemingly-teased-i/1100-6473612/

Tagi: Activision Blizzard Call of Duty: Modern Warfare Infinity Ward