Mateusz Wróbel Mateusz Wróbel 08.02.2020 16:44
call of duty
1152V

Nowa odsłona Call of Duty zadebiutuje pod koniec bieżącego roku

Activision oznajmiło, że nowe Call of Duty zadebiutuje w ostatnim kwartale bieżącego roku.

Wczoraj, Blizzard opublikował wyniki finansowe. Firma jest zadowolona z sukcesu najnowszej odsłony Call of Duty - Call of Duty: Modern Warfare. Activision oznajmiło, że Modern Warfare jest dwukrotnie popularniejsze od poprzedniej gry z serii, Call of Duty Black Ops 2018. Nie podano dokładnych wyników finansowych, ale możemy domyśleć się, że liczby były ogromne.

Activision, korzystając z okazji, potwierdziło, że nowa odsłona kultowej strzelanki zadebiutuje jeszcze w tym roku - ma ona zadebiutować w czwartym, ostatnim kwartale bieżącego roku. Firma nie podała na razie studia, które zajmie się rozwojem nowej produkcji. Co jednak jest najbardziej ciekawe, firma ogłosiła, że sprzedaż najnowszego CoD-a nie będzie taka, jak zeszłoroczne Modern Warfare. Nie udostępniono żadnych dodatkowych informacji.

Nie wiemy również czy jest to gra, która zmierza na nową generację konsol. Najbardziej prawdopodobną opcją jest wydanie najnowszego tytułu na komputery osobiste, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One oraz nowego Xboksa.

Warto zajrzeć na:

Źródło: Gamespot.com

Tagi: call of duty 2020 Nowe call of duty