Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 11.02.2020 21:30
Call of Duty: Modern Warfare Ghost
2295V

Call of Duty: Modern Warfare z gigantyczną aktualizacją – 2. sezon zajmuje nawet 68GB

Przed dzisiejszym wskoczeniem na serwery Call of Duty: Modern Warfare gracze muszą przygotować się na pobieranie wielkiej aktualizacji. 2. sezon zajmuje ponad 50GB, a bez nowych plików nie będziecie mogli wyruszyć na podbój nowego Karnetu Bojowego.

Od ubiegłego tygodnia Infinity Ward informuje graczy o 2. sezonie rozgrywek z Call of Duty: Modern Warfare i pliki właśnie trafiły na serwery. Aktualizacja ważny najmniej na PlayStation 4 (51GB), najwięcej na Xboksie One (68GB), ale paczka na PC jest zbliżonych rozmiarów (67GB).

W sprawie aktualizacji wypowiedział się Patrick Kelly, kierownik i dyrektor kreatywny Infinity Ward:

„Reakcja społeczności na Modern Warfare od czasu premiery była niesamowita i cieszymy się, że możemy przywrócić legendarne, uznane przez fanów mapy oraz kultową uwielbianą postać Ghosta z oryginalnego Modern Warfare. Zależy nam na ciągłym dostarczaniu rozrywki wraz z coraz większą ilością treści dla wszystkich i nie możemy się doczekać, aż gracze zobaczą, co nadejdzie w Sezonie Drugim.”

Twórcy podkreślają, że nowy sezon zmagań to zupełnie nowy Battle Pass, który oferuje ponad 170 przedmiotów do zdobycia. Karnet Bojowy został wyceniony na 1000 punktów Call of Duty i pozwala walczyć do setnego poziomu. W darmowej wersji zgarniecie między innymi dwie bronie, 300 punktów COD czy też wizytówki. Jeśli jednak zdecydujecie się nabyć BP, to otrzymacie między innymi natychmiastowy dostęp do Operatora Sił Specjalnych – Simona „Ghosta” Rileya. Jest on grywalny we wszystkich trybach gry wieloosobowej i Operacjach Specjalnych.

Tak prezentuje się pełna zawartość:

  • Nowe mapy trybu Multiplayer: W Rust, uznanej mapie powracającej z Call of Duty: Modern Warfare 2, gracze wskakują w intensywną, szybką bitwę na placu naftowym na środku pustyni. W zupełnie nowym Atlas Superstore, gracze przemierzają wielkopowierzchniowy magazyn zajęty przez siły Al-Qatala zapewniające punkty ostrzału z unikalnym polem widzenia. W późniejszej części sezonu Khandor Hideout dołączy do rotacji jako odizolowana, pustynna strefa zmieniona w pole bitwy, przystosowana do wszechstronnych taktyk i różnorodnych stylów gry.
  • Nowa mapa Wojny Naziemnej: W Zhokov Boneyard, rozległym złomowisku samolotów w Verdansku, przebijaj się przez budynki czołgiem, znajdź idealną pozycję snajperską lub idź na całość w bitewnej szarży.
  • Nowe mapy trybu Strzelanina: Klasyczna mapa Modern Warfare, Rust, pojawi się także jako mapa trybu Strzelanina, zapewniając nowe pole dla intensywnych potyczek 2 na 2. W Bazaar, które zostanie udostępnione w późniejszej części sezonu, gracze doświadczą emocjonujących Strzelanin, poruszając się ciasnymi uliczkami Urzikstanu.
  • Nowe tryby multiplayer: W playliście według reguł Ligi Call of Duty dostępnej już teraz, wszyscy fani mogą poczuć się jak pro gracze. W dalszej części Sezonu Drugiego, Gunfight Tournaments powróci i pozwoli graczom na pojedyncze eliminacje w potyczkach 2 na 2, celem walki o nagrody. W późniejszej części Sezonu Drugiego, udostępnione zostaną kolejne tryby, w tym popularny Demolition, stawiający przeciwko sobie dwie drużyny, których celem jest atakowanie lub niszczenie wyznaczonych miejsc z bombami.
  • Nowe wyzwania: Cztery nowe wyzwania zostaną włączone do Drugiego Sezonu, aby gracze mogli przetestować swoje umiejętności i zdobyć nawet trzy gwiazdki rankingowe oraz XP. W Quad Race wskocz na ATV i opanuj trasę, aby uzyskać jak najszybszy czas. W Fire in the Hole ćwicz umiejętności rzucania przez ciskanie śmiertelnym wyposażeniem w wyznaczone cele. W Price’s Alley, ćwicz szybkie podejmowanie decyzji i eliminuj wrogów, którzy nacierają falami pośród cywili. W Behind Enemy Lines, znajdź i wyeliminuj wszystkich wrogów na obszarze operacji, tak szybko, jak to możliwe.

Na naszym serwisie przeczytacie także:

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: Activision Blizzard aktualizacja Call of Duty: Modern Warfare dlc Infinity Ward