Iza Łęcka Iza Łęcka 05.02.2020 10:06
Call of Duty Modern Warfare Ghost
2547V

Call of Duty: Modern Warfare z pierwszą zajawką 2. sezonu. Nadciąga nowa zawartość

Twórcy Call of Duty: Modern Warfare nie poprzestają w pracach nad nową zawartością do popularnej na całym świecie strzelanki. W lutym Infinity Ward rozpocznie drugi sezon rozgrywek – studio opublikowało pierwszą zajawkę.

Call of Duty: Modern Warfare nie otrzymało Przepustki Sezonowej, a deweloperzy zdecydowali się rozwijać grę za sprawą kolejnych sezonów. Wszystkie rozszerzenia są dostępne za darmo, już od startu rozgrywek gracze pobrali kilka nowych map oraz sprawdzili następne tryby.

Nowa zawartość zostanie udostępniona już 11 lutego – twórcy opublikowali materiał zapowiadający nowości, po którym możemy się spodziewać powrotu do Call of Duty: Modern Warfare Ghosta. Simon Riley odegrał znaczącą rolę w Call of Duty: Modern Warfare 2, a sięgnięcie po kolejnego ulubieńca fanów najpewniej będzie ciepło przyjęte przez graczy.

Czego możemy oczekiwać po następnym sezonie rozgrywek? Infinity Ward na pewno zaprezentuje następne lokacje i nie powinno zabraknąć nowych broni oraz udostępnienia świeżutkich trybów. Wciąż nie otrzymaliśmy szczegółów dotyczących rozgrywki Battle Royale – według ubiegłorocznych plotek, rywalizacji mielibyśmy się spodziewać na początku 2020 roku.

Sprawdźcie inne informacje o Call of Duty:

Źródło: https://gamingbolt.com/call-of-duty-modern-warfare-teases-return-of-ghost-in-new-season

Tagi: Activision Blizzard Call of Duty: Modern Warfare Infinity Ward