Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 10.02.2020 17:43
DOOM ETERNAL
800V

DOOM Eternal otrzyma wielkie wsparcie po premierze. Twórcy zapowiadają aktualizacje i DLC

Twórcy DOOM Eternal zamierzają zadbać o społeczność. Studio jeszcze przed premierą zapowiada duże wsparcie gry, dzięki któremu fani otrzymają dostęp do wielu nowych wyzwań. Gracze mogą liczyć na lepszą sytuację względem produkcji z 2016 roku.

Doom Eternal będzie zdecydowanie największą grą w historii id Software. Ukończenie historii zajmie nam dobre kilkanaście godzin, a twórcy dodatkowo opracowali tryb sieciowy, który ma zaangażować graczy na wiele dni.

Studio nie ukrywa, że nie zadbało odpowiednio o społeczność po premierze DOOM-a z 2016 roku i teraz deweloperzy chcą naprawić swój błąd. W sprawie wsparcia po premierze wypowiedział się Marty Stratton, który podkreślił, że nadciąga wiele dobra.

id Software już po wydaniu krwawej strzelanki w 2016 roku otrzymało wiele próśb o przygotowanie rozszerzeń, ale zespół zajął się stworzeniem nowej części. Teraz będzie inaczej – gracze mogą liczyć na Master Levels, rozszerzenia, wyzwania (tygodniowe i miesięczne) oraz nową treść do Battle Mode (multiplayer).

Dyrektor kreatywny id Software już wcześniej potwierdził, że DOOM Eternal jest dwukrotnie większy od poprzedniej części, więc fani mogą liczyć na mnóstwo ekscytującego strzelania. To będzie piękny czas dla fanów serii.

Na naszym serwisie również przeczytacie:

Źródło: https://www.playstationlifestyle.net/2020/02/10/doom-eternal-dlc-support

Tagi: Bethesda dlc dodatek Doom Eternal id Software