Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 03.02.2020 18:14
DOOM Eternal slayer
3829V

DOOM Eternal w 4K i 60 fps. Gameplay pokazuje początek historii

Siadajcie wygodnie, zapinajcie pasy i szykujcie się na dziesięciominutową dawkę cudownego chaosu. Gameplay z DOOM Eternal właśnie trafił do Sieci i materiał pokazuje sam początek wielogodzinnej historii. Twórcy w dobry sposób rozpoczynają to show.

Jednym z pewniaków 2020 roku jest Doom Eternal. Gra na każdym materiale wygląda cudownie i najnowszy gameplay tylko potwierdza jedno – szykuje się krwawa, piękna i dynamiczna przygoda, w której zmierzymy się z wieloma demonami.

Deweloperzy doskonale zdają sobie sprawę, że mają asa w rękawie, bo nawet pokazując sam początek historii nie muszą się martwić o zaprezentowanie scen, które mogą zepsuć nam doświadczenie. id Software oferuje dynamiczny shooter i w tym wypadku od początku do końca mamy otrzymywać rozgrywkę dosłownie przeładowaną wyzwaniami oraz nowościami – studio chce na każdym kroku i nawet w ostatniej scenie proponować graczom coś świeżego.

Trzeba przyznać, że produkcja wygląda świetnie, a możecie mi uwierzyć – smakuje równie dobrze. Twórcy faktycznie dopracowali gameplay, który od pierwszej chwili jest przeładowany satysfakcją. Sprawdźcie również wrażenia Rogera, który ostatnio zmierzył się z dużym wycinkiem gry.

Na naszym serwisie również przeczytacie:

Źródło: YouTube.com

Tagi: Bethesda Doom Eternal id Software