Iza Łęcka Iza Łęcka 10.02.2020 08:12
Call of Duty 2 sezon
2547V

Call of Duty: Modern Warfare z pełnym zwiastunem 2. sezonu. Potwierdzono zawartość

Infinity Ward nie dopilnowało materiałów z drugiego sezonu rywalizacji w Call of Duty: Modern Warfare. Przed premierą możemy zobaczyć pełen zwiastun, na którym zaprezentowano nowe mapy.

Już w weekend pojawił się pierwszy przeciek pokazujący nową zawartość z drugiego sezonu rywalizacji Call of Duty: Modern Warfare. Twórcy tym razem nie dopilnowali nawet pełnego zwiastuna, który został opublikowany przed czasem – poniżej możecie sprawdzić materiał przechwycony przez graczy.

Drugi sezon rozgrywek w Call of Duty: Modern Warfare wystartuje 11 lutego i będzie jednocześnie dostępny na PlayStation 4, Xboksach One oraz komputerach osobistych. Wszyscy gracze mogą liczyć na taką samą zawartość:

  • Mapy: Rust, Atlas Superstore, Bazaar (Gunfight), Zhokov Boneyard (Ground War)
  • Bronie: Grau 5.56 oraz Striker 45
  • Nowy Battle Pass

Materiał potwierdza pojawienie się w grze lokacji z Call of Duty: Modern Warfare 2 – Rust to mały teren, który został przygotowany bazując na ostatniej misji zatytułowanej „Endgame” z MW2. Wkrótce oficjalny materiał zostanie opublikowany przez Infinity Ward, który potwierdzi szczegóły i najpewniej zapowie kolejne nowości.

Na naszym serwisie przeczytacie także:

Źródło: https://wccftech.com/leaked-cod-modern-warfare-season-2-trailer/

Tagi: 2. sezon Activision Blizzard Call of Duty: Modern Warfare Infinity Ward